6 jednoduchých spôsobov kontroly hmotnosti bez diéty

Ak chcete zostať štíhly, nie je potrebné sedieť na tuhých diétach a stáť na váhach každý deň. Existujú lepšie spôsoby - jednoduché a účinné.

Jedzte viac zeleniny

Ak sa bojíte jesť na stôl na nejakú dovolenku alebo nejedzte niečo škodlivé, naplňte talíř neškrobovou zeleninou (ako kapusta, uhorky, baklažán, paprika, brokolica, zelenina). Obsahujú veľké množstvo vlákniny, rýchlo nasýtia a nedávajú úľavu v žravosti.

Používajte rôzne druhy sacharidov

Nemôžete žiť bez sacharidov - a budete si myslieť zle, a nenechávajte energiu na nové úspechy. Ak použijete v jednom jedle iba jeden typ uhľohydrátov a nie niekoľko, potom tento údaj nebude poškodený. Takže v jednom jedle, pokúste sa jesť alebo zemiaky, alebo croissant, v druhom - buď ryža alebo kukurica.

Jedzte na hodiny

Tam sú porcie každé tri hodiny - dobrá prax, potvrdené našimi odborníkmi na výživu. Ak budete jesť správne a včas, potom tie extra kilo nebude vás ohroziť. Ako implementovať tento systém, napísali sme tu.

Pite viac vody

Vďaka našim materiálom viete, že každý deň potrebujete piť dostatok vody: 30 ml na 1 kg telesnej hmotnosti. To je dôležité nielen pre naše zdravie, ale aj pre váhu. Centrum hladu a centrum smädu sa nachádzajú v našom mozgu, takže telo často zamieňa tieto dva pocity: môžete si myslieť, že chcete jesť, hoci skutočne chcete piť. Preto vo výraze "chcete jesť, piť nejakú vodu", existuje racionálne zrno.

Skladom na džínsoch

Iste, každá dievčina ich má. Iba tie, ktoré máte so svojím príjmom a džínsy dnes. Ak sa na vás začnú zblížiť, je na čase preskúmať plán stravovania a tréningu.

Prevezmite aplikáciu

Mobilné aplikácie, ktoré sú jedným z odborníkov na výživu a fitness trenažér, sa teraz objavili veľa. A naozaj fungujú. Aplikácia založená na špecifikovaných parametroch riadi vašu diétu, hmotnosť, je tréningový program a skutočne pomáha pri dosahovaní cieľa. Potvrdzuje to aj príbeh našej hrdinky, ktorá o žiadosti hovorila o jej románe tu.

Vypočítajte stravu pre chudnutie, ktorá vám pomôže schudnúť bez diéty, tu.