5 trikov s farebnými ceruzkami, ktoré budú váš výraz výraznejší

Farebné šípky nenechávajú podstavec krásy. Boli čipom všetkých najnovších módnych prehliadok. A nič divu! Koniec koncov, jasný prízvuk v make-up oči môže zmeniť celý obrázok. Takže si zbraň s farebnými ceruzkami. A povieme vám 5 trikov, ktoré pomôžu urobiť výraz výraznejším.

Nakreslite malé šípky

Ak ste ešte začiatočníkom, začnite najjednoduchším trikom. Nakreslite malú farebnú šípku zo stredu do vonkajšieho rohu oka čo najbližšie k čiare línie. Rovnaká vložka zdôrazňuje spodné viečko pozdĺž línie biča. Oči budú vyzerať jasnejšie a očné mierky väčšie.

Používajte mäkkú ceruzku

Mäkké ceruzky sú dobre zatienené, môžu sa používať ako vložky a ako tieň. Ak chcete do make-upu pridať jasné akcenty, ale bojí sa kričať odtieňov, vezmite si ceruzku a dobre ju premiešajte pozdĺž línie horného očného viečka, podčiarknite spodnú časť.

Vyskúšajte opačnú vložku

Nový trend medzi umelcami make-upu v Hollywoode - reverzné očné linky (keď je zdôraznené iba spodné viečko pozdĺž vodnej či línie rastu rias) - je teraz veľmi populárny najmä medzi hollywoodskými hviezdami. A nie je ťažké vysvetliť: dobre zvolené farby pomôžu skryť chyby v oblasti očí: sčervenanie, vrecká, modriny. Kobaltová modrá a smaragd sú považované za najuniverzálnejšie odtiene na maskovanie.

Udržujte rovnováhu

Čím jasnejšie vaše očné linky, tým jemnejšie by mala byť farba rúžovej a červenej.

Ovládajte dvojitý príjem

Ak si nedokážete predstaviť svoj make-up bez čiernej vložky, použite ju. Stačí sa s ňou a farebným duetom. Najskôr použite čierne očné linky a na vrchole strávte farebnú vložku a dostanete zaujímavý make-up.