Novoročné darčeky pre každý rozpočet

Až do nového roka je ešte niekoľko dní. Ak ste nemali čas na kúpu darčekov, tentoraz to stačí na to, aby ste si vybrali niečo príjemné pre svojich blízkych. Zdieľame najužitočnejšie nápady.

Váš rozpočet: až 1000 rubľov

Najlacnejšou možnosťou je samozrejme urobiť sladké darčeky vlastnými rukami. Najlepšie recepty, ktoré sme tu zhromaždili. Ale ak nemáte túţ kaţdúť s cesto, pozrite sa na lacné, uţitečné dary.

Hovorový sprievod takých mnohých rokov v čele s kozmetickými súpravami a lahodnými súpravami - z čaju, sladkostí a suvenírov. To je mimochodom celkom univerzálna možnosť, ktorá môže byť tiež poskytnutá osobe, ktorej chute, ktoré stále viete, je zlé - napríklad kolega, učiteľ atď.

Na fotografii: darčeková sada ručných krémov, Caudalie, 1000 rubľov; darčeková sada Eveline, 503 rub; darčeková súprava "Neha", «Čierna perla», 490 rub; darčeková sada pre mužov NIVEA, 660 rubľov; darčeková súprava "Siberian mix",«Sibírske zdravie», 500 rubľov; kompaktná fľaša s úzkým krkom "Arctic", 889 rubľov; top ženy Jóga šaty, 830 rubľov.

Ak ste si istí, že váš "darovaný" má záujem o fitness, jogu alebo vedie aktívny životný štýl, zoznam možných darčekov sa značne rozširuje - môžete darovať lacný inventár (expandér, tehly alebo pás jogy), "tematické" tričko a kompaktné termosky.

Váš rozpočet: až 3500 rubľov

S takou sumou sa môžete kvalifikovať na darčeky zaujímavé: kozmetické súpravy značiek kategórie "lacný luxus", malé domáce spotrebiče, doplnky stravy, príslušenstvo. V druhom prípade je však potrebné vziať do úvahy chuť "darovaného", pokiaľ, samozrejme, nechcete, aby váš dar ležal nečinný.

Na fotografii: darčeková sada hydratačný "O'Termal" Uriage, 2545 rub; Parfuméria voda Sublime Nature Tuberóza, Oriflame, 3300 rub; suchá starostlivosť o vlasy Lakmat, 1900 rub; darčeková sada B.right! v zátoke BENEFIT, 3276 rubľov; darčeková sada LUSH, 2500 rub; Enray darčeková sada, japonica, 1290 rubľov; ANGIOSES sada na starostlivosť o pleť očných viečok, Sesderma, 2958 rub; biologická prísada "Magnus", OMNILIFE, 2000 rub; sada mydla a špongie, Čierna farba 2500 rub; parfémová voda a lesk na pery Flora chic, ARTISTRY2,270 rubľov; univerzálny termoska so širokým krkom "Arctic", 1 599 rub; termosu Swell Teal Wood FVS, 2680 rub.

Pre fanúšikov zdravého životného štýlu, bude dobrým darčekom štýlové termálne fľaše, mikiny a topy (nie je potrebné zameniť sa s veľkosťou), termos atď.

Váš rozpočet: viac ako 3000 rubľov

V tomto prípade môžete počítať s naozaj luxusnými darčekmi - luxusnou kozmetikou a vonnými látkami, dobrými fitness gadgetmi, kvalitnými rekvizitami a odevmi s originálnym dizajnom.

Foto: Versace Bright Crystal Absolu toaletná voda, Versace, 6360 rubľov; Toaletná voda pre mužov DIABOLIQUE, Eisenberg, 10 000 rubľov; top funky jóga FVS, 3200 rub; inteligentné hodinky Garmin Vivoaktívny 3, 30,658 rubľov; Artyogamatic jóga mat FVS, 5920 rubľov

Pravidlá zostávajú rovnaké: nerobte chyby s veľkosťou a prispôsobte sa chuti blízkej osoby. Posledný bod sa týka najmä vôní (podrobnejšie pokyny o ich výbere nájdete tu).