Hviezdny tréning: Jennifer Lopez cvičenie pre perfektnú tlač

Myslíte si, že je príliš neskoro na stiahnutie tlače vo vašom veku? Alebo nemáte na to dostatok času? Potom sa pozrite na Jennifer Lopez: 48-ročná speváčka zostáva v skvelej forme napriek jej veku, má dve deti a obsadený rozvrh koncertov. Ukážte svoje obľúbené hviezdy cvičenie pre perfektné tlač.

Nebudeme sa unavovať, aby sme pripomenuli: iba tréningom nie je možné dosiahnuť napnutú siluetu. Zvlášť, keď hovoríme nielen o tenkom tele, ale aj o ideálnom tlači. J.Lo to dobre vie, takže spevák už dlhé roky dodržiava špeciálny výživový plán.

Jennifer Lopez plán stravovania

V strave hviezdy nie je žiaden cukor, alkohol, kofeín, tučné a spracované potraviny. Spievajúci sa nedotýka vegetariánstva, ale jej menu je vždy veľa zeleniny a ovocia. Často slúžia ako občerstvenie. "Ak mám hlad a nie je čas na plné jedlo, potom piť proteínový šál a jesť ovocie - energizuje dobre, " - hovorí spevák v rozhovore s časopisom People.

Neporušuje pravidlá vlastného jedla J. Law, a to aj pri jedle. "V takmer všetkých zariadeniach existujú možnosti pre zdravé a nízkokalorické menu, takže zvyčajne si niečo vyberiem. Ale ak nemajú túto časť, potom si vezmem veľkú časť zelených šalátov alebo pečených rýb so zeleninou ", - zdieľala hviezdu s novinármi Dobrý deň! Magazine.

Cvičný plán Jennifer Lopez

J. Zákon trénuje veľmi vážne a považuje ich za svoju prácu. Má bohatý kondičný program: hviezda trénuje 5-6 krát týždenne, striedajúc hodiny v programe Tracy Anderson s funkčnými cvičeniami a tancami. A niekoľkokrát za týždeň Jennifer ide na útek.

Diskutovali sme jej tréningový plán s odborníkom. "Toto je efektívna stratégia - hovorí Anna Zhemchuzhnikova, osobná trénerka siete klubov ALEX FITNESS. - Funkčné cvičenia pracujú na menších svaloch ako na silových cvičeniach. Navyše, zdvíhanie nôh, tela, uhlopriečnych zákrutov, ktoré sú v triedach J. Lo, vám umožňujú používať úplne celý lis: sval rectus abdominis a šikmú oblasť brucha. A kardio-nakladanie pomáha odstrániť nadbytočný tuk, čo prispieva k krásnejším tvarom lisu. "

Pýtali sme sa Anny, aby si vybrala najefektívnejšie cvičenia a ukázala nám ich komplex.

Ako vytvoriť lekciu

* Začnite tréning zahrejte, Vyplňte - preťahovanie.

* Vykonávajte cvičenia konzistentne Každých 15-16 opakovaní, "Toto je priemerná schéma, ktorú si môžete upraviť sami. Snažte sa pracovať na pocit pálenia. - niekto bude potrebovať o niečo viac opakovania cvičenia, niekoho - trochu menej " - vysvetľuje Anna Zhemchuzhnikova.

* Zapojte sa do tohto programu 3-4 krát týždenne.

* Kompletné tréningy srdcové cvičenia a Pilates - To všetko vás rýchlo povedie k výsledku.

Na dokončenie komplexu budete potrebovať fitball, malú loptu (gymnastiku alebo futbal) a podložku.

Zdvihnite telo na fitball

Vyzdvihnúť telocvičňu. Sadnite si na fitball a postavte nohu presne pod kolená. Potom si na loptu položte ležaciu pozíciu, natiahnite ruky s gymnastickou loptou pred sebou. Vykonajte zdvíhanie trupu a prejdite loptou z ruky do ruky. Vykonajte 15-16 takýchto výstupov.

Vytiahnite figurínu do tela

Vezmite si postavu na rovných rukách a položte nohu na fitball. Ohýbajte nohy v bedrových kĺboch ​​a pri práci s brušnými svalmi rotujte fľašu smerom k sebe a nasmerujte panvu hore. Udržujte ruky a nohy rovno. Potom sa hladko vráťte do východiskovej pozície. Toto urobí jedno opakovanie.

Zdvíhanie tela a chodidiel s fitballom

Ležať na podložke na chrbte, stlačte fľašu s nohami a holenami. Dajte si ruky za hlavu. Pri práci s brušnými svalmi súčasne zdvihnite nohy a telo nad podlahou. Strečte ruky do dolných končatín. Jemne spusťte nohy a telo na podložku a zopakujte.

Diagonálne zvraty

Ležte na ľavej strane a opierajte sa o ľavé predlaktie. Vezmite pravú ruku za hlavu. Prejdite cez členky a zdvihnite nohy mierne nad podlahou. Toto je východisková pozícia. Potom ohnite kolená a pri práci s brušnými svalmi utiahnite boky do tela. Spoliehajte sa na pravú dlaň a panvové kosti. Toto bude jedno opakovanie.

Telové vleky

Ležať na podlahe. Mierne ohnite kolená a stlačte nohy na rohož. Vezmi si ruky za hlavu a s rukami prekríženými sa pripoja k dlane. Pracovné bruško, zdvihnite ruky, pádla a hornú časť tela nad podlahou. Potom sa hladko vráťte do východiskovej pozície a zopakujte.

Diagonálne zvraty

Ležať na chrbte, zložte ruky na zadnej strane hlavy. Čepele sa zdvihnú cez rohož. Ohnite si kolená a zdvihnite nohy nad podlahou. Pri práci s brušnými svalmi otočte telo doprava, spojte ľavé lakeť a ohnuté pravé koleno. Potiahnite ľavú nohu. Potom sa vráťte do východiskovej pozície. Toto urobí jedno opakovanie.

Ak budete pravidelne pracovať, budete mať prvé výsledky za pár týždňov.