Ako urobiť styling s efektom hlasitosti

Ideálne pre tenké vlasy: pri takomto štýle by nikto nemohol odhadnúť, že vlasy nemajú hustotu. Ako urobiť štýl s účinkom objemu?

Prúžkovaný rám

Tento dizajn je pri vykonávaní zdanlivo zložitý: v skutočnosti to trvá nie viac ako 10 minút. Výhodou tohto účesu je, že vytvára ilúziu hrubých vlasov kvôli objemu na korune. A ak máte malú a úzku tvár, potom toto usporiadanie mu umožní vizuálne zväčšiť. Zostáva len zvládnuť techniku ​​tkania ...

KROK 1 Nakrájajte vlasy. Ak majú tendenciu zmätok, predpísať hrebeň, ktorý uľahčuje hrebeň. Vytvorte hlbokú bočnú časť a hádzajte všetky pramene na pravej strane. Aby vlasy na ľavej strane nezasahovali, zabíjajte ich "krabím".

KROK 2 Oddeľte 3 prúžky v hornej časti a prepletete opletenie a pridajte vlasy na boky. Dokončiť tkanie na úrovni uší. Spit môže byť tesný alebo voľný. V druhom prípade bude obraz štýlovejší: umelá nedbanlivosť je teraz v trende.

KROK 3 Pokračujte v tkaní od ucha až po koniec dĺžky vlasov podľa schémy opísanej v kroku 2. Dočasne naniesť gumu. Odstráňte z ľavej strany vlasov škoricu z "kraba" a tiež opletí pevný alebo voľný oplet. Môžete pripevniť obidva pásy pozdĺž dĺžky neviditeľného.

KROK 4 Položte pleteniny na zadnej strane vašej hlavy krížom a bodnutím. Ak sú vlasy veľmi dlhé, môžete do špirály zabaliť jednu špongiu a zabaliť ju ďalším opletením. Nezabudnite opraviť styling: vlasy alebo stealth a lak silná fixácia pomôže neopraviť vlasy až do večera.

Objemný chvost

Fleece vám umožňuje vytvoriť super objem aj na tenkých vlasoch. Ale nemôžete to robiť každý deň, pretože to spôsobí, že štruktúra vlasov sa zhorší a môžu začať zlomiť. Objem na vrchole sa však dá získať iným spôsobom: vtlačte vlasy z koreňov na veľké natáčky a potom ich prečistite. Striekací lak.

KROK 1 Naneste na vlasy tepelne nepríjemný sprej alebo krém a usušte ho sušičom vlasov a vyčistite ho pomocou masážnej kefy.

KROK 2 Vytvorte hromadu Bude potrebovať plastový hrebeň s častými zubami. Držte prameň na konci, hrebete ho proti rastu vlasov a pomaly sa pohybujte k koreňom.

KROK 3 Vráťte pramene späť a jemne pokryte hornú časť hlavy rukami. Rozdelte celú hmotnosť vlasov na dve časti. Každý zákrut so zväzkom od základne rastu vlasov asi tretinu dĺžky.

KROK 4 Zhromaždite oboje postroj a vložte ďasno. Zachyťte stealth z oboch strán. Na tvári môžete uvoľniť pár prameňov. Možnosť - zabaľte chvost klinčekmi na romantické kadečky.

Zdroj: Lisa.ru

Pozrite si video: Účesy pro jemné vlasy 2016 (Október 2019).