Hodnotenie "LIVE!": Aplikácie pre krásu pre smartfóny

Keď som sa divila, že je teraz možné zbaviť sa akné pomocou telefónu, rozhodol som sa zistiť, či existujú nejaké iné programy pre krásu gadgetov.

Už som vám povedal o vplyve vysokej počítačovej technológie na pleť a stav pokožky. Zvedavá myseľ mi spôsobila dôkladnejšie sledovanie takých "úžasných" smartphone aplikácií, ktoré sa nedávno objavili ako huby po daždi. Zdieľam s vami to najlepšie.

Masážna terapia pre BlackBerry

sľúbil: 12 masážnych programov, ktoré dokážu odstrániť únavu a takmer zachrániť celulitídu.

V skutočnosti: keď ste stiahli program za 2,99 dolárov z webu, platíte za vibračné upozornenie, ktoré už máte na telefóne. Spustením aplikácie si môžete jednoducho vybrať intenzitu a trvanie vibračného upozornenia a masážou telefónu do rôznych častí tela. Znie to čudne a myslím, že to z vonkajšieho hľadiska je primerané. Prinajmenšom používatelia nazývajú masážnou terapiou najviac zbytočnú aplikáciu storočia a hovoria, že jeho jedinou výhodou je kompaktnosť (len 37 KB pamäte).

BlueWave SAD pre iPhone a iPod

sľúbil: zvukovú terapiu v telefóne. Navrhuje sa, aby sa dal vedľa neho, zapnúť a vychutnať desať minút denne. Vývojári prisahajú, že magický program dokonca stimuluje rast vlasov (existuje špeciálny režim). K tomu musíte samozrejme držať telefón nad hlavou.

V skutočnosti: za rovnaký 2,99 dolárov stiahnete súbor z lokality. Vyberte si jeden z desiatich programov (od oddychu až po tónovanie) a obrazovka začne šťastie žiariť rôznymi farbami a vytvára zvuky z mora, lesov a podobne. No čo môžem povedať? Ľahšie okamžite vytvoríte hliníkovú čiapočku na ochranu pred cudzincami.

Aplikácia Anti-Aging pre smartphony

sľúbil: Aplikácia sa začne predávať na jar vo väčšine online softvérových obchodov. To je výška odvážnej technickej myšlienky. Vývojári (americká spoločnosť United Holdings Group) plánujú s nimi liečiť celulitídu, plešatosť, bolesť kĺbov a zbaviť sa vrások.

V skutočnosti: Princíp činnosti je opäť založený na kombinácii svetla, zvuku a vibrácií (štandardný telefón však nemá iné možnosti). Bude potrebné vybrať programy, pripojiť smartphone k zodpovedajúcej časti tela a čakať na výsledok. Navždy.

ClearMySkin pre BlackBerry

sľúbil: Aplikácia pracuje na princípe fototerapie - telefón s určitou frekvenciou vyžaruje záblesky svetla, čo by malo zvýšiť produkciu kolagénu a znova znížiť akné.

V skutočnosti: Na mňa sa dotkol poznámka na webe: "Nezabudnite, že ClearMySkin funguje veľmi efektívne, ale stále nie je toľko ako zariadenie na omladenie fotografií v kozmetike." A nemôžete s tým hádať.

"Po príchode týchto programov telefón začal nahradiť výživu, kozmetika, inštruktor fitnessu a gynekológa," hovorí Dave Doherty, tlačový atašé na londýnskom summite Mobile Health Care Industry. "Musíme pochopiť, že wellness aplikácie uľahčujú život, zlepšujú a stávajú sa skutočne efektívnymi." Súhlasím s posledným vyhlásením. Ak len preto, že my (áno-áno, "LIVE!") Vyvíjame veľmi zaujímavú wellness aplikáciu pre smartfóny, ktoré si čoskoro budete môcť vychutnať. Nie je pochýb o tom, že to skutočne uľahčí život a bez prekrytia obrazovky na tvári.