Školenie pre dievčatá: ako pumpovať teľatá alebo znížiť ich objem (FOTOGRAFIE)

Spawn je problémová oblasť pre mnoho dievčat. V niektorých sú príliš masívne, v iných sú pomerne tenké. V ideálnom prípade by mali byť mierne prominentné, vhodné a primerané k zvyšku nohy. Ako trénovať na zníženie alebo pumpovanie kaviáru, ukážeme v tomto komplexe.

Ako znížiť kaviár

Pravidlá školenia

Zníženie objemu tela nie je lokálne. Vyskytuje sa iba v rámci všeobecného úbytku hmotnosti, čo je nemožné bez špeciálnej stravy a pravidelných tréningov zameraných na chudnutie.

"Urobte cvičenia pre vaše telatá počas každého tréningu," odporúča Victoria Miraculous, tréner ateliéru osobného tréningu siete "Planet Fitness", posilňovacie centrum, - Ak chcete znížiť ich hlasitosť, použite váhu vášho tela bez váhy a urobte mnoho opakovaní: začnite od 25-30 a postupne zvyšujte toto číslo. Postupne dosiahnuť 3 prístupy pre každé cvičenie. "

Ako znížiť kaviár: cvičenie

Pružina na prstoch: paralelné nohy

Postavte sa rovno a umiestnite nohy paralelne na šírku panvy. Stúpte na ponožky a na jar, bez pádu na podlahe, 25 - 30 krát. Udržujte kolená mierne ohnuté.

Jar na ponožkách: podpätky spolu, ponožky od seba

Stojte spolu so svojimi podpätkami a oddeľte prsty. Stúpte na ponožky a na jar, bez pádu na podlahe, 25 - 30 krát. Udržujte kolená mierne ohnuté.

Jar na ponožkách: oddelené od podpätkov, ponožky spolu

Stojte s pripojenými ponožkami a oddeľte si päty. Stúpte na ponožky a na jar, bez pádu na podlahe, 25 - 30 krát. Udržujte kolená mierne ohnuté.

Prsty sa zdvíhajú na jednej nohe

Stojte presne, ohnite jednu nohu na koleno a stlačte stranu nohy na lýtko nosnej nohy. Stúpte na špičku čo najvyššie, držte sa v hornom bode 3 sekundy a klesnite na podlahu. Opakujte cvičenie 15 krát a urobte to isté pre druhú nohu.

Posilniť účinok tréningu na zníženie objemu teliat môže byť skákať lano alebo bez neho. Napríklad, vykonajte 30 až 100 skokov po prvých dvoch cvičeniach a to isté po druhom páre.