Ukážte mu to: ako sa prestanete hanbiť o svojej vlastnej nahote a veríte v seba

V rozpakoch našou vlastnou nahotou sa zbavujeme plnohodnotného intímneho života. Naučte sa nemusíte sa báť svojho nahého tela, veľkoryso akceptovať jeho nedostatky a hrdo sa chystáte svoju dôstojnosť. Tu sú niektoré užitočné tipy, ako stratiť pocit hanby pre nedokonalosti postavy.

Zvyknite si na svoju nahotu

Odrážanie v zrkadle vášho tela, ktoré nie je pokryté oblečením a spodným prádlom, by sa malo zoznámiť s vami. Vlak, keď ste doma sama. Môžete napríklad napríklad nejaký čas ako nahá po rannom alebo večernom spánku. Mimochodom, návštevy kúpeľov alebo bazénov sú veľmi užitočné pre zvýšenie vašej vlastnej úcty. Pri pohľade na takmer nahé telá iných žien zistíte, že nikto nie je dokonalý, každý má chyby. Takže stojí za to robiť tragédiu?

Cítite svoje telo

Väčšina z nás ignoruje takmer polovicu svalov nášho tela. Deň za dňom robili zvyčajné monotónne pohyby (posadili sme sa, postavili sme sa na predlaktie, pracovali sme na počítači, vyliezli sme po schodoch atď.), My sme "zachovali" naše pocity, v skutočnosti iba cítime oddelené časti tela. Urobte jednoduché cvičenie. Ležať na chrbte a svojim vlastným tempom, vlnite si nohy a ruky vo vzduchu. Odporúčame to robiť v tichu a samote. Vašou hlavnou úlohou je začať komunikovať s vaším telom. Keď budete cítiť všetko, lepšie pochopíte jeho potreby a postupne sa naučíte riadiť. Ale čo je najdôležitejšie, pocit, že si jeho milenka, budete viac sebavedomí a oslobodení. Skvelý spôsob, ako nadviazať kontakt s telom, je robiť jogu. Veľa užitočných informácií o jogy nájdete tu a tu.