Nový stroj pre duševné pohlavie

Minulý víkend sa na AVN Adult Entertainment Expo uskutočnila výstava svetových úspechov z kategórie "len dospelí", ktorá každoročne zhromažďuje až 20 tisíc návštevníkov v Las Vegas, prvý robot na svete, ktorý je schopný nielen uspokojiť sexuálne rozmary svojho majiteľa, hovorte s ním intimnými rozhovormi.

Nový divadlový sexuálny stroj - cutie Roxy (Roxxxy), ktorý sa stal vnímaním súčasnej výstavy sexuálneho priemyslu - bol preukázaný verejnosti majiteľom a hlavným návrhárom spoločnosti TrueCompanion Douglas Hines. Roxy spĺňa najprv všetky štandardy modernej ideálnej ženy: má vysokú postavu, sexy, pružné telo, veľké prsia a teplú, pravú a syntetickú pleť. A napriek pomerne ťažkej váhe - 120 kg (robot po všetkom!), Vyzerá celkom elegantná a zvodná mladá dáma. Na požiadanie sa farba pleti, tváre a veľkosť pŕs môžu líšiť.

Ale všetky vonkajšie kúzla nie sú ničím iným v porovnaní s jej intelektuálnymi schopnosťami. Roxy je nielen bezstarostná v posteli a je pripravená na uspokojenie akéhokoľvek, dokonca aj najviac zvráteného rozmaru majiteľa, ale tiež rada podporuje jednoduchý rozhovor. Napríklad o športoch (Roxie je dobre známy vo futbale, basketbalu a boxe, neustále čerpá nové informácie z World Wide Web), hudbu alebo počasie. "Má vlastnú osobnosť! Počuje vás, utešuje vás, keď ste smutní. Roxy vám poskytne orgazmus a potom sa s vami rozprávame o vašom obľúbenom futbalovom tíme alebo novinkách o nových automobiloch. Kde inde nájdeš takúto ženu? Vytvorili sme osobnosť! Vytvorili sme sexuálny robot s umelou inteligenciou! - povedal Douglas Heins novinárom. "Roxy môže dokonca chrápať vo sne, ak ho chcete!"

Samozrejme, najsicnejší robot je stále ďaleko od skutočnej ženy - Haynesova bábika nemá schopnosť pohybovať, variť a robiť problémy, ale podľa vývojárov nemali za cieľ priniesť Roxy bližšie k živému prototypu.

Už mnoho rokov milovníci sexuálnych radostí s robotmi vyjadrili v podstate iba jedno želanie - že po sexe s pannou, bábikou, môžete tiež chatovať. Tvorcovia Roxy sa pokúsili splniť tento sen tým, že predstavia skutočný vianočný dar fanúšikom sexuálneho priemyslu.

Na výstave AVN Adult Entertainment Expo 2010 Roxy prinieslo veľa nadšenej spätnej väzby. Britský korešpondent The Telegraph, pred odborným posudkom sexológov a psychológov, dokonca vyjadril názor, že nový robot pomôže miliónom plachých ľudí nájsť šťastie v sexe alebo prispeje k novým prisťahovalcom pri získavaní potrebných skúseností. A v tomto ohľade zohráva dôležitú rolu aj "talkativosť" Roxy. Koniec koncov, môže stručne a bez zbytočnej skromnosti vysvetliť jej partnerke, čo má robiť a ako zvládnuť všetky triky a jemnosti sexu.

Roxy nie je lacný - spolu s notebookom od 7 do 9 tisíc dolárov pripojených k bábiku. V blízkej budúcnosti bude Doug Hines plánovať uvoľnenie pre dievčatá - Rockyho sexuálny stroj, ktorý podľa tvorcov bude tiež pobaviť svoju milenku s emocionálnymi rozhovormi (predpokladám, že o móde, hviezdach, stravách a mužoch).

Ak si myslíte, že Roxy a budúcnosť Rockyho sú ako výcvikový sex simulátor, potom ich existencia, zdá sa mi, je celkom opodstatnená. Ale čo sa týka súhlasu Haynesa a jeho tímu, že sexuálni robotovia sa budú môcť stať plnohodnotnými partnermi pre mnohých osamelých ľudí, ja, úprimne pochybujem. Osobne moja tvorba intelektuálnych sexuálnych hračiek spôsobuje väčší zmätok a skepticizmus než rozkoš. Koniec koncov, ešte nie je známe, aké psychologické problémy ľudstvo čelí v blízkej budúcnosti, ktorá dnes naučila svoje vibrátory hovoriť a chrápať ...