Školenie pre tlač na abmatu

Snívaš perfektnú tlač, ale bolesti chrbta vám neumožňujú krútiť a zdvihnúť telo s plným účinkom? Vložte "airbag" pod spodnú časť chrbta - abmat a váš tréning bude oveľa efektívnejší a bezpečnejší.

Abmat (AbMat) - reliéfna podložka pre tréning brušných svalov. Je to akýsi "airbag", ktorý je umiestnený pod spodnou časťou zadnej časti pri cvičení na lisu. Abmat podporuje prirodzenú deformáciu bedrového kĺbu, čím zvyšuje pohodlie, bezpečnosť a energetickú náročnosť.

"sme Vykonajte lepšie AbMat hovoria dve misie Valery Chistyakov, expert spoločnosti "FitnessDom", cms na karate a boj proti rukám. - Po prvé, ochranný: abmat podporuje chrbticu a znižuje riziko zranenia počas cvičenia. Mnohí ľudia, najmä tí, ktorí dlho sedia v nepohodlnom postavení na počítači, majú neprirodzený chrbát. Ak sú súčasne svaly slabé, cvičenia z náchylnej polohy môžu spôsobiť bolesť chrbta a iné komplikácie. Tento odklápací vankúš odstraňuje odstránenie napätia z psoas svalu. Po druhé, s využitím abmatu sa účinnosť a intenzita tréningu značne zvýši zvýšením pracovnej amplitúdy v koncovej časti pohybu. Pri zdvíhaní tela prechádza telo viac než 180 stupňov. Abmat robí svaly v dynamike: čo najviac sa napína a potom plne relaxuje a dobre sa rozťahuje. Tým sa zvyšuje celkové zaťaženie brušných svalov a zlepšuje sa ich prívod kyslíka. "

Kto môže trénovať Vykonajte lepšie AbMat

Pravidelné školenie abmatta pomáha dosiahnuť rovný žalúdok, vyvíjať vytrvalosť a silu. Triedy sú vhodné pre všetkých, bez ohľadu na pohlavie, vek a stupeň fyzickej kondície. Ale predovšetkým, abmat je užitočný pre ľudí so slabým tlakom a pre tých, ktorí podstupujú rehabilitáciu po poranení chrbtice a spodnej časti chrbta.

Ako vytvoriť tréning

* Začnite vyvíjať tlač z príjemnej úrovne, 8-10 opakovaní v 2 kruhoch a postupne pridajte jeden prístup s každým ďalším tréningom. Nezabíjajte svaly počas prvej relácie, postupne zvyšujte záťaž.

* Pre plochý žalúdok by sa cvičenia mali robiť rýchlym tempom s veľkým počtom opakovaní, pri kreslení kociek - s pomalým tempom a maximálnym nakladaním svalov.

* Začnite s najťažšími cvičeniami, potom prejdite na jednoduchšie.

* Použite iný počet opakovaní - to neumožňuje svaly zvyknúť na bremeno a "nudiť sa". Vysoký počet opakovaní vyvíja svalovú výdrž, nízku pevnosť.

* Odpočívajte medzi súbormi asi 30 sekúnd. To umožní rozvinúť nielen silu svalov, ale aj ich vytrvalosť, čo je pre tlač zvlášť dôležité.

* Aby ste cvičenie komplikovali, použite pomalé tempo pohybu a metódu maximálneho zníženia. Pomalý pohyb umožňuje ďalšie napätie svalov lisu po celú amplitúdu pohybu. A špičková pauza oneskoruje svaly na najvyššom mieste, ktoré slúžia ako dodatočný stimul pre ich rast.

* Plne uzavrite a roztiahnite svaly v hornej a dolnej časti pohybu.

* Brušné svaly sú zložené predovšetkým z trvanlivých "pomalých" vlákien, a preto umožňujú časté tréningy až 6-krát za týždeň za predpokladu, že všetky cvičenia sa vykonávajú len s telesnou hmotnosťou. Ak robíte s váhami, tlač potrebuje odpočinok rovnako ako každý iný sval.

Pozrite si video: Individuálny kurz v škole tetovania (Október 2019).