Streetworkout Danila Cherkasov: cvičenie na súde

Chcete urobiť fitness zadarmo a vonku, ale neviete, čo robiť na bežnej ulici s horizontálnymi pruhmi? Stretnite sa s Danilem Cherkasovom, vodcom streetworkoutového hnutia v Rusku. Zapamätajte cvičenia!

Bez fitness karty, kľúče, skriniek a zábavy v saune alebo fitnes bare - milovníci streetworkout vlaku na obyčajných uliciach. Ráno, večer alebo v poobedňajších hodinách sa uchovávajú pol hodiny, vdychujú podľa celého programu a zase chodia na podnikanie - svalnaté a energické. Niekto sa nelíši, ale prichádza na drahé cudzie auto: chlapci trénujú na ulici nielen preto, že sú zadarmo.

Streetworkout je obľúbený pre pocit slobody, nezávislosti a pre silnú spoločnosť: davy nadšencov sa zhromažďujú na miestach v zime aj v lete. Samozrejme, vo fitness klube je všetko tiež slobodné a nezávislé, ale asketizmus ulice škrupiny stále dáva tréningu určitú prirodzenosť a, povedal by som, primitívnosť.

Na jednom z týchto stránok sa každý deň zaoberá Danila Cherkasov - vodca streetworkoutového hnutia v Rusku, vedúci projektu WORKOUT24. Aktívne rozvíja komunitu, organizuje rôzne akcie a jednoducho trénuje ostatných. Danila Cherkasov mi povedala, ako pracovať na uličných škrupinách, a ukázala niekoľko cvičení. Dievčatá, ktoré nemôžu stlačiť - čítajte až do konca: aj pre vás budú pár cenných tipov!

vodorovné pruhy

Meno simulátora hovorí samo za seba - pohybujú sa pozdĺž paží v náručí. Ale toto nie je jediné cvičenie na zbrani: paralelné priečky vám umožňujú upraviť rôzne známe cvičenia. vyskúšať utiahnutím širokého záberu na ramenách: v hornej polohe sa môžete objaviť medzi rôznymi priečkami.

piliera

Vždy sa na neho pozerám v nepríjemnosti: osobne tomu nerozumiem, ako sa k nim priblížiť. Samozrejme, problém tu nie je v pilieroch, ale vo mne: človek, ktorý sa môže vytiahnuť nie len raz, nemá na stĺpcoch nič spoločné. Ale ak ste silný človek, alebo ste si mysleli, že sa stanete, mal by byť tento projektil zvládnutý. Spoľahlivosť na stĺpoch komplikuje cvičenia, ktoré mnohí robili na pohodlnejších paralelných pruhoch.

Prvá vec, ktorú musíte urobiť - to je vytiahnite výkyvy na póloch, Uchopte vrcholy stĺpikov, uchopte pohodlné sedadlo a vytiahnite z polohy v hornej časti.

Ďalším krokom je silu piliera, Vytiahnite, snažte sa nedotýkať sa stĺpikov nohami, narovnáte ruky. Buďte opatrní s vašimi zápästami: prvýkrát po cvičení môže byť bolesť, ale bolesť by nemala byť závažná.

Lezenie nahor, nasledujte push-up na stĺpoch, Rovnaké cvičenie možno vykonať aj na nízkych stĺpoch, ktoré sa na nových plošinách často nastavujú ako podpora pre paralelné tyče.