Päť tipov o sexe, ktoré by muži chceli dať ženám

V sexuálnom správaní žien sú veci, ktoré spôsobujú zmätok človekovi. Samozrejme, žiaden pán si nedovolí, aby otvorene vyjadril nespokojnosť, ale takéto vynechania neprospievajú vzťahu. Dovoľte mi povedať, že sme my, ľudia, ktorí sú najviac naštvaní v posteli a dávajú 5 tipov o sexe dievčatám, ako sa správať.

Tip 1. Nebojte sa ničoho: ak som v posteli s vami, potom sa mi páči, ako vyzeráte!

Ženy pred sexom alebo počas neho sú často napadnuté nevysvetliteľnou psychózou "Myslím, že nevyzerám dosť dobre." V priebehu procesu sa môžu zrazu vrhnúť na úplne nevhodný plášť (mám pupienok na ramene!), Vypnite svetlo (oh, existuje veľa pupienkov!) Alebo odmietajte pokračovať vôbec (nemôžem, mám to účes sa zhorší).

Keď prekrásna dáma, ako sa nadšene vybuchne, zrazu zistí, že na niektorých miestach nie je taká dokonalá, ako by chcela, stane sa úplne neznesiteľnou. Začína byť nervózna, nervózna a vo všetkých možných prípadoch prejavovať úzkosť. Napríklad, pripomína, že má malú jazvu od zápalu slepého čreva a vynakladá veľké úsilie, aby ju pokryla - trochu po kúsku, akoby sama o sebe. Samozrejme, že nemá sex predtým, prejavuje zázraky zručnosti, "nepostrehnuteľne" vytiahne roh deky na jej brucho ... Človek, ktorý nerozumie tomu, čo sa deje, sa tiež začína obávať a myslí si, že to nie je v poriadku s ním. V dôsledku toho sa nálada stráca a všetko končí škaredé.

V skutočnosti muži v takýchto okamihoch jednoducho nevšimnú malé veci, ktoré ženy považujú za dôležité! Vykonajte experiment: po sexe sa opýtajte muža, aké sú napríklad náušnice vo vašich ušiach, požiadajte ich, aby podrobne popísali. Odpoveď pravdepodobne bude: "Aké boli náušnice? Nevšimol som si to. "

Ak je v tom momente s vami človek, verte mi, nie je v detailoch. Ale bude okamžite cítiť nervozitu. Stručne povedané, moment pre obavy o malé nedostatky je nevhodný. Relaxujte a nerozmýšľajte o tom, ako veľmi riedené riasy!

Tip 2. Nenechajte sa rozptýliť cudzie veci

Psychika človeka vo všeobecnosti a najmä počas sexu je veľmi zraniteľná. Preto nezneužívajte dôveru a veľmi pozorne sa vyjadrujete k jej činnostiam a namiesto chytľavého sexu môže váš partner potrebovať zasadnutie núdzovej psychoterapeutickej pomoci a naliehavé opatrenia na odstránenie kolapsu sebaúcty.

Väčšina žien si však uvedomuje, že záplava smiechu a fráza, ako je "čuchat tak smiešne, že som sa v detstve zmiernil toľko", je nepravdepodobné, že povzbudí pána k novému sexuálnemu zneužívaniu. Ale hádajte, že milovaný môže bolestne reagovať na všetky druhy rušivých drobností, nie každý je schopný.

Áno, volanie priateľka a najmä mama, je veľmi dôležité. Ale hovoriť po telefóne a mávať muža, "pokračujte, netrápte ma," je trochu ponižujúce, alebo tak niečo. Niektoré dámy, ktoré pohodlne sedia na kolenách a na kolenách, môžu pokojne rozprávať o úplne cudzích odpadoch a účastník si ani neuvedomuje, že sa niekto aktívne pripojil k účastníkovi počas celého rozhovoru zozadu. Demonštračné sledovanie televízie počas sexu nie je ani najlepším riešením, aj keď je program veľmi zaujímavý. Rozptýlená vonkajšími vecami, žena ukazuje, že sex a samotný partner nie sú pre ňu tak dôležité, ona jednoducho "toleruje" ich. A to je aspoň škoda.

Pre človeka, ktorý nie je vystrašený na rovine, všetky rušivé podnety je lepšie odpojiť v čase sexu. Telefóny, televízory, dokonca aj zvonček, ak je to možné.

Tip 3 Nikdy nehovorte o vašom ex!

Porovnania počas pohlavia sú prípustné iba v jednom prípade - ak sú v prospech partnera. A ak nie sú vo vzťahu k vašim bývalým. To znamená povedať "Ó, ty si taký veľký, Rocco Cifredi (slávny taliansky porno herec) a potom menej" - to je normálne. Ale povedať: "Ó, ty si taký veľký, mal som pred tebou asi tridsať ľudí a nikto nemal takú vec" - to už nie je kompliment, ale katastrofa, ktorá môže okamžite priniesť všetko. Dokonca citlivejšie odkazy na prvé, ako napríklad "si tak jemný, nie že môj bývalý", môže vyvolať záchvat žiarlivosti na tému "stále si pamätáš tento hlúposť."

Pre muža je zmienka o vašich iných sexuálnych vzťahoch a dokonca aj v takom momente stres a príčina žiarlivosti a odporu. Stručne povedané, ani slovo o tom nie je dobré ani zlé - vo všeobecnosti nie!

Tip 4. Nepreťažujte prípravnú fázu.

Zlatko, počkaj chvíľu, svietim sviečky a tyčinky. A trochu viac, som špeciálne zaznamenal disk romantickej hudby, teraz to napíšem. A úplne som zabudol, pripravil som okvetné lístky ruže, aby sme ich rozptýlili na posteli ...

Aby sme sa, ako sa hovorí teraz, dohodli na "romantike", je to určite dobrá vec. Ale keď aktivity na vytvorenie romantickej atmosféry sú príliš oneskorené, môže to mať opačný efekt. Človek sa zrodí pochybovať, takže potrebuje sex so mnou, alebo nepotrebuje ma, ale všetky tieto doplnky? Je vhodné pripomenúť jeden incident. Čaká na krásnu dámu, aby zosúladila jej obraz, vložila na seba príslušné erotické spodné prádlo, aplikovala skvelý make-up a nalievala na poháre drahocenné víno, milované, pre ktoré to všetko skutočne začalo, len zaspalo. Samozrejme, že sa hádzate do postele bez toho, aby ste si zuby po borschi a bez odstránenia obuvi po prechádzke je tiež extrémne, ale nemali by ste venovať toľko pozornosti drobným detailom, zatiaľ čo hlavná časť je čaká a nudí.

Tip 5. Ukážte úprimný záujem o sex alebo sa vôbec nezaoberajte!

Najčastejšou sťažnosťou, ktorú muži môžu urobiť pre ženy z hľadiska pohlavia, je úplný nedostatok záujmu o tento sex od ich partnera. Niekedy v posteli spočíva ďalšia taká hrdinka, ktorá pri výslechu vyzráža zuby ako prívrženec a so všetkým svojim vzhľadom mi ukáže hlboko nechutné všetko, čo sa stane, ale pre niektoré vyššie úvahy ju budem znášať a vydržať všetko až do konca!

Dokonca aj keď sa znechutenosť zručne skrýva a skrýva za hlbokou ľahostajnosťou, muži nie sú lepší. V skutočnosti by mal byť pohlavie radosťou a potešením pre dvoch a posledná vec, s ktorou sa človek chce zaoberať, je druh loga, ktorý verí, že toto všetko je úkonom v mene lásky, kúpou nového kožušinového plášťa alebo niečoho iného. Ak napríklad bolesť hlavy alebo iný dôvod, potom je lepšie, aby sa nezačali! Ale nie, niekedy dievčatá dokážu najprv založiť spoločníka sami, a na najzaujímavejšom okamihu "kyslé". Takže takýto sex nepotrebujeme! Každý primeraný človek pochopí, že dnes nie je ten najlepší deň, a je lepšie, po trpezlivosti, čakať, čo dostane sex ako rozkaz a dôvod na výčitky. Vo všeobecnosti, ak nechcete, je lepšie, aby to nebolo.

A ak je to celkom jednoduché, najdôležitejšou radou, ktorú muži dajú ženám, je byť úprimný a prirodzený. Pohlavie je osobitná dimenzia, kde sú jeho pravidlá a atmosféra. A ak mechanicky "nevypracujete číslo", ale prinesiete svoje pocity a emócie, potom všetko funguje len báječne!