Fitness: školenie pre skvelý sex (FOTOGRAFIE)

Pre skvelý sex vášnivý partner nestačí. Ak chcete získať skutočné potešenie, žena musí byť dostatočne silná, silná a flexibilná. Všetky tieto vlastnosti sa dajú rozvinúť pomocou súboru cvičení, ktoré vám dnes ponúkame.

Pohlavie samo osebe je slušná fyzická námaha. Po pol hodinu silných pohybov môžete spáliť až 200 kalórií. A toto je zaťaženie, ktoré musíte pripraviť. V tomto procese nesmie trpieť bolesťami svalov, väziva, spodnej časti chrbta a je to banálne, aby ste sa unavili. Ponúkame vám plný tréning, ktorý urobí sex skvelým.

"Všetky cvičenia tohto komplexu sú primárne zamerané na rozvoj svalovej a celkovej vytrvalosti," hovorí Tatyana Borzenková, tréner, štúdiová osobná školiaca sieť klubov Planet Fitness", "S ich pomocou, budete vyzerať svaly celého tela, vytiahnite sa, ale nepreháňajte, to znamená, že zostane tenký, elegantný a sexy."

Pre tento komplex budete potrebovať: rohožky, činky s hmotnosťou 1,5 - 3 kg, fitball.

Cvičenie pre skvelý sex

1. Nastavte široké nožičky

Pracujte svaly vnútorného stehna a zadku.

Zdvihnite činky a postavte sa nohami ramien. Umiestnite nohy tak, aby ponožky vyzerali po stranách. Činka rúk nižšie pred telom. Ohýbanie kolená a ich rozloženie na boky, jemne spustite do squat, kým bok je rovnobežný s podlahou. Len hladko stúpajte do počiatočnej polohy a zopakujte. nasledovať 4 sady 10-12 opakovaní.

2. Zostatok na lopte

Vnútorné svaly stehna, stabilizátorové svaly brucha, chrbta a zadok pracujú.

Zostaňte pevne na fitball. Pridržte váhu, opatrne zdvihnite jednu nohu z podlahy a roztiahnite ruky na boky. Pokúste sa vyvážiť loptu na 10-20 sekúnd. nasledovať 4 takéto prístupy na 10-20 sekúnd.

3. Zdvihnúť panvu s loptou

Pracujte svaly svalov a svaly zadnej časti stehna.

Ležať na koberec, roztiahnite svoje ruky pozdĺž tela. Ohnite si nohy na kolenách a postavte nohy na fitball tak, aby boky boli kolmé na podlahu a pravý uhol sa vytvára v kolenách. Napínanie zadku a ovládanie brušných svalov zdvihnite panvu z podlahy tak vysoko, že telo od lopatiek k kolenám tvorí rovnú čiaru. Zároveň by sa mal udržiavať pravý uhol v kolenách. Choďte do východiskovej pozície a zopakujte. Vykonajte 4 sady 10-12 opakovaní.