Na čo sa nesmie zabudnúť: cvičenia na zahriatie a záťah

Baví vás hojdačka - lásku a sťahovanie svalov! Bez najjednoduchšieho kĺbová gymnastika a preťahovanie Nemal by existovať žiadny výcvik. Ak stále zabudnete zahrnúť zahrievacie cvičenia do svojich tried, potom, ako sa hovorí, prichádzame k vám!

Niektorí chodia do posilňovne, aby schudli a neodpočítavali z kardiovaskulárnych zariadení. Iní chcú dosiahnuť pôsobivú svalovú úľavu a neúnavne pracovať s váhami. Obaja aj iní musia zahŕňať spoločnú gymnastiku a stretávať sa vo svojich triedach. Cvičenie na zahrievanie a záťaž prinesie veľa výhod! Pred tréningom umožňujú muskuloskeletálny systém a neuromuskulárny systém, aby boli pripravené na záťaž, aby sa predišlo zraneniam a aby boli psychologicky zladené s hodinami. Stretnutie, konečný tréning, urýchľuje regeneráciu svalov, znižuje bolesť svalov, zmierňuje stres a únavu.

Ak nemáte plánované cvičenie v žiadnom dni, ale máte voľný čas, zorganizujte jednoduché strečing: cvičenia na zahrievanie a tiesňovanie vám pomôžu uvoľniť stres, zlepšiť prácu celého tela a vyrovnať si pozíciu. Pozitívny účinok takéhoto tréningu je viditeľný aj s 1-2 týždňami týždenne, ale je lepšie vykonávať každý deň alebo dokonca dvakrát denne.

Vyberte si zahrievacie cvičenia zamerané na tie oblasti tela, v ktorých pracujete v hlavnej časti zasadnutia. V samostatnom rozťahovacom cvičení začnite s relaxačnými dychovými cvičeniami, potom vykonajte základný komplex a potom zopakujte dychové cvičenia.

Počiatočná pozícia v prvých desiatich cvičeniach na zahrievanie a pripevnenie rovnako - postavte sa rovno, položte nohy ramennej šírky, znížte svoje ruky pozdĺž vášho tela.

Súbor cvikov na zahrievanie a tiesňovanie

1. "Dych od slnka"

Počas vdychovania zdvihnite ruky po stranách a snažte sa natiahnuť celé telo. Pri výdychu sa vráťte do východiskovej polohy. Spustite 8-krát.

2. "Trakcia mesiaca"

Predĺžte svoju ľavú ruku a na výstredný ohyb vpravo. Pri inhalácii sa vráťte do východiskovej polohy. Vykonajte 8-krát v každom smere.