Prečo Alena Mordovina kupuje koláče pre seba

Ak váš známy nosí sexy oblečenie a pohybuje sa rýchlosťou králika z reklamy batérií, potom má s najväčšou pravdepodobnosťou swadhisthánovú čakru, ktorá je zodpovedná za potešenie. Nech ho hysterický a rozrušený, ale jeho veselosť je hodná imitácie.

Jeden z mojich priateľov má novorodenca. Keď spal celú noc, plakal a nenechal svojich rodičov spať. Podarilo sa zaspať až o päť ráno. Ale keď na druhý deň prišla moja priateľka do práce a začala o nej hovoriť, bola ohromená pozitívnymi emóciami. Ako by sa nestalo nič lepšie ako noc bez spánku v jej živote.

Dôvodom je, že vyvinula svadhisthanskú čakru. Takí ľudia dokonca vnímajú negatívne javy, akoby sa nič nestalo. Sú uvoľnené, schopné spontánnych akcií a získať potešenie zo všetkého, čo ich obklopuje. Obzvlášť jasne sa prejavujú v sexuálnych vzťahoch - vo fyzickom tele tejto čakry zodpovedá zúžení zóny.

Príkladom ľudí s rozvinutým svadhistchanom sú Arkady Raikin a Maxim Galkin. Z literárnych typov - Truffaldino, efektívny služobník, ktorý organizuje osud dvoch majstrov súčasne a svoj vlastný. Staršia sestra zo série "Daddy's Daughter" dopĺňa tento zoznam - hlúpy a vždy vo vysokej nálade.

Z vonkajšieho hľadiska sa ľudia s výraznou swadhisthánskou čakrou ľahko učia. Sú veľmi aktívni, často a nahlas sa smiať z akéhokoľvek dôvodu. Vysielať nevysvetliteľné kúzlo, atraktívne pre ostatných, ale zároveň ich dokáže rýchlo odstrániť zo seba. Sú hysterické, temperamentné a rozrušené. Zaberajú niekoľko prípadov naraz a nemajú čas robiť nič. Zábava, ktorú dávajú predovšetkým, ale vždy sa dostať von a ísť z negatívnych účinkov.

Na firemnej párty som sledoval spor medzi dvomi mladými ľuďmi, ktorí nahlas diskutovali o nejakom zanedbateľnom každodennom probléme. Jeden povedal: "Musíte byť zodpovedný!" A druhý: "Nie, musíte sa dostať zo života!" Ajna-čakra je rozvinutá v prvom účastníkovi sporu, ktorý zodpovedá oblasti obočia vo fyzickom tele a svadhisthane v druhom tele.

Zdá sa, že nájsť spoločný jazyk medzi debatátormi nikdy nebude fungovať. V skutočnosti nie je ťažké dosiahnuť porozumenie s osobou s rozvinutou svadhisthánou. Použite slová "cool", "awesome", "super", "výborný", "ľahký". Dokážte partnerovi, že vážny čin môže byť zábava a stáva sa zaujímavou zábavou.

Ak ste sami príliš vážne a vo svojom živote príliš málo potešení, zapnite svadbu. Ak to chcete urobiť, vykonajte určité asány. Jedná sa napríklad o ardha padmasana (polo-lotusový póza), jana shirshasana (hlavu predstavujú na kolene), ardha chandrasana (polovičná póza) a baddha konasana (motýľ predstavujú).

Prečítajte si zaujímavú knihu, ktorá odkladá rutinné záležitosti. Vezmite penový kúpeľ so sviečkami, získajte manikúru a choďte do kúpeľov. Ponechajte výhovorky ako "Urobím to všetko, keď dostanem zaplatenie." Je potrebné priniesť radosť pre seba v akýchkoľvek podmienkach. Preto rozvíjame schopnosť čerpať energiu z vonkajšieho prostredia pre dobrý sex a vzkvétajúci vzhľad.

Pokúste sa nájsť potešenie aj v povolaniach, ktoré vyžadujú koncentráciu a vážnosť. Ak to nefunguje, potom doladíte, že po úspešnom dokončení úlohy sa odplatíte. Robím to: usporiadal som seminár - kúpil som si chutný koláč.

Užitočné odkazy:

Video stretnutia "Yogalates" a "Pilates" s Alenou Mordovinou vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".