Chudnutie za mesiac? Je to možné! "Fit-mix" - fitness program pre chudnutie

Zníženie hmotnosti za mesiac je možné - ak sa trikrát týždenne zapojí do fitness programu Fit-Mix Leonida Zaitseva. Čo je zvláštne o tomto fitness tréningu a na aký účel si ho vyberiete?

Efektívny fitness program pre chudnutie

"Fit-mix" je živý experiment Leonida Zaitseva v televíznom kanáli "LIVE!". Obe sezóny fitness programy "Fit-mix" oni boli strieľaní v reálnom čase trikrát týždenne, rovnakí ľudia sa zúčastnili na triedach. Práve vďaka tomuto formátu sa ukázala účinnosť kurzu: všetci jeho účastníci výrazne zlepšili svoj tvar a blahobyt a uvedomili si, že chcú pokračovať v pravidelnom výcviku. Ale hlavná vec - chudnutie za mesiac bez diéty sa ukázalo ako skutočné!

V skutočnosti je "Fit Mix" reality show, v ktorej sa môže zúčastniť každý divák. TV kanál "LIVE!" alebo používateľ našej knižnice fitness video, Prečo sú tieto triedy také dobré?

Schopnosť "prekvapiť telo"

Ktorékoľvek triedy fitness sa stávajú menej efektívne: teleso sa prispôsobí záťaži a pokrok sa spomaľuje. Pre udržanie výkonnosti je spravidla nevyhnutné "prekvapiť telo": zvýšenie hmotnosti alebo prechod na iný tréningový komplex.

Vo svojom programe "Fit-mix" zvolil Leonid Zaitsev alternatívny prístup. Rozhodol sa kombinovať prvky rôznych disciplín v jednom tréningu. Experimenty ukázali, že napríklad pridanie princípov Pilates zvýšilo účinnosť tried od 4 do 16 týždňov. Nakoniec, po sérii štúdií, Leonid Zaitsev získal účinnú zmes z fitness fit box, Pilates, "Izotón" a fit jóga.

Motivácia pre pravidelné školenie

Kým je telo prekvapené, je tiež dôležité zachovať si motiváciu k praxi. V tomto ohľade má "Fit-mix" niekoľko výhod naraz. Po prvé, kombinuje rôzne typy fitness, a preto sa nebude nudiť. Beh na hodinu, neposielanie preklikov na adresu bežiaceho pásu alebo ruky na hodiny, nemôže všetko. A na Fit-Mix sme začali s Pilatesom, premenili sme sa na jogu, rozveselili sme s fit-boxom. Všetko, čo máte radi - v jednom tréningu!

Po druhé, fit-box vám umožní ovládnuť perkusnú techniku, ako aj prácu v pároch, čo nie je v iných disciplínach tak bežné. To bude podporovať záujem o triedy.

A nakoniec, aby ste mohli správne posúdiť účinnosť školenia, musíte sa počas mesiaca dostať presne trikrát týždenne. Takáto úloha je dosť podobná úlohe. A ak budete trvať takéto obdobie, možno nebudete chcieť prestať trénovať za mesiac.

Fit-mix: chudnutie za mesiac!

Viac svalov znamená menej tuku. Toto je štandardná úloha akejkoľvek metódy korekcie. Ako sa to dosiahlo vo Fit-Mix? Cvičenie systému "Isotone" spôsobuje, že pomalé svalové vlákna pracujú v nezvyčajnom režime bez kyslíka. Fungujú bez uvoľnenia a tým zvyšujú schopnosť používať kyslík. Výskum a prax ukázali, že tento účinok prispieva k intenzívnej strate tuku.

Navyše dychové postupy z jogy prichádzajú na pomoc Isotone. Spalovanie tukov je urýchľované technikami Kapalabhati a Uddiyana Bandha, ktorých verzie sa používajú vo väčšine moderných systémov na zníženie hmotnosti dýchacích ciest.

Ak chcete sledovať dynamiku chudnutia za mesiac, vykonajte merania obvodu pása, bokov a zadku pred začiatkom tried. Fix a ďalšie ukazovatele, ktoré vás zaujímajú. Možno je to prvé výsledky, ktoré nájdete v týždni, ktorý vás nastaví na pravidelné stretnutia za mesiac alebo ešte viac.

Oprava postoja

Bez správneho držania tela nebude existovať krásna postava ani dobré zdravie. "Fit-mix" eliminuje olupovanie nielen kvôli cielenému účinku na chrbtové svaly. Mnohé respiračné svaly sa aktívne podieľajú na tvorbe tela. Princípy Pilates a Isotone zlepšujú ich koordináciu, silu a schopnosť používať kyslík. Po dosiahnutí rovnováhy v práci motorických a respiračných svalov bude pre vás ľahšie udržiavať správnu polohu tela.

Rozšírenie roztiahnutia

Stretnutie v zariadení Fit-Mix sa vykonáva v režime napájania aj v režime relaxácie. V prvom prípade pomáha posilniť izotonický účinok na svaly, v druhej - zbaviť sa napätia, ktoré sa neustále nahromadí v tele.

Vlastné obranné zručnosti

Úloha výučby techniky sebaobrany v "Fit Mix" nie je pôvodne. Napriek tomu všetky techniky perkusie prezentované v programe sú založené na klasickom systéme. Ak ich opatrne zvládnete, vylepšíte sa dosť ďaleko v boxe.

Cvičil si Fit-Mix?

Chcete urobiť on-line fitness pre chudnutie?