Ako pochopiť, aký dar chce žena: inštrukcie pre mužov

Pozrite sa na seba v zrkadle: ste nezaholení, chlpatí a, samozrejme, nemáte čas. O niekoľko dní neskôr príde Silvestra, ale dary ešte neboli vybrané, v hlave to nie sú žiadne myšlienky a každodenne sa rozširuje panika: čo dať, kam ísť, čo chce druhá polovica? Gratulujeme, test na maskulinitu prešiel. Ale všetky tieto problémy budú musieť nejako riešiť.

Posaďte sa, zhlboka sa nadýchnite a napíšte na kus papiera: "Čo povedala v posledných dňoch." Či slová "dobrá vec", "roztomilé topánky" alebo "tento parfum by sa mi stretol, by bolo užitočné". Možno priamo ukázal na cieľ a povedal: "Zaya, kúpiť?". Bolo by pekné, keby ste to ihneď spomenuli. To pomôže zbaviť sa nepotrebného spěchu a jeho predsudkov. Viete, čo hovorí so svojimi priateľmi? Rovnako nerozumie náznakom a skutočnosti, že sa snažím šikovne investovať do jeho podvedomia. Učíme to, dokazujeme opak. Hlavná vec - nezmiešajte.

Ak však stále sedíte s kusom papiera a začnete ho pomaly žuvať, znamená to, že pôvodný plán zlyhal. Váš mozog bol zaneprázdnený, analyzoval taktiky ruských futbalových klubov v Ligy majstrov a niekoľko spomienok na krásne zábery Emmy Stoneovej v filmoch Woodyho Allena. Nezáleží na tom, je núdzový východ. Poznáte sa už dlho? Pravdepodobne nie je tajomstvom, aký je jej veľkosť oblečenia alebo obľúbená toaletná voda? Koniec koncov je ľahké potešiť slabšie pohlavie: nový pár nádherných náušníc, správne vybraná kozmetika, sexy spodná bielizeň - šípky Cupida lietajú do cieľa z akejkoľvek pozície.

Práve ste začali chodiť? Nie som so svojimi rodičmi oboznámený so svojimi priateľmi. Prípad je komplikovaný, sadzby sa zvyšujú. Hovoria, že ženy majú v tejto sezóne vynaliezavosť. Možno budeme konať jednoducho a zároveň prakticky? Zamyslite sa, čo chcete na dovolenku sami, a dajte ju. Nakoniec, aké sú vaše polovice, ak sa túžby nezhodujú? Nemá rád kladivové vŕtačky so skľučovadlom bez kľúča a priemerom vŕtania betónu až 20 milimetrov? Alebo rádio-riadený model ponorky s funkciou ponoru? Čo sa o to skutočne nezaujíma? No, čo môžem povedať, kamarát, uteč od nej ...

Ale vážne, zostáva posledný spôsob, ako zachrániť koniec tohto roka a nezasiahnúť sa do bažiny nedorozumenia a rozbitých vzťahov. Každá pravda alebo faul zostane sám so svojím tabletom alebo počítačom a starostlivo si prečíta históriu v prehliadači. Obsah bude tlačiť chodník ako zápach krvi - vlk. Môžete použiť schopnosť čítať diagonálne a filtrovať veľké toky informácií. A skutočnosť, že sa bez požiadavky dostala do svojho počítača, potom k tomu pridáme.

Teraz prejdite do obchodu. Cieľ je definovaný a naša úloha je jednoduchá: ísť dovnútra, kúpiť darček a vrátiť sa za päť minút. Je to ako pátranie. Len krát kratšie.

Expertné stanovisko

Rodinné centrum psychológov "Happy Family" Natalya Panfilová

Muži a ženy sa inak pozerajú na prípravu darčekov. Zástupcovia silnejšieho pohlavia chcú kúpiť čo najskôr darček: nechcú opäť nakupovať pre svojich blízkych a ešte viac pre ostatných. Ale na Silvestra v stánkoch davu. Ide najmä o ženy, ktoré kupujú darčeky rodinným príslušníkom. Tento dav je ešte viac nepríjemný a smutný pre mužov. Je pravdepodobné, že človek kúpi niečo prvé, čo sa dostalo do ruky: duchovia, ktorých sa jeho manželka nepáči, alebo dokonca nejaký nezmysel. Ako inak? Jeho oči utekajú, stres začína.

Je to vážne, pretože podráždenie sa potom môže stať na podvedomí. Akonáhle sa spomína na nákup parfumov v strašnej agónii, okamžite sa zmocní a on nemôže len vidieť tento dar. Vôňa parfumov sa javí ako najchudobnejšia na svete. A to všetko preto, že človek, chudobný človek, bol vyčerpaný, potenie, unavený, že stojí v rade.

Recept na takéto podráždenie je jednoduchý: pomaly zistiť od ženy, čo chýba. Možno je jej obľúbený parfum skončil a môžete ju predstaviť bez toho, aby ste čakali na začiatok marca. Okrem toho dievča sama môže vybrať darček, podmienený prsteň, a človek len ísť až na určené miesto a kúpiť. Ukázalo sa, že darček podľa zmluvy. Nakoniec si môžete kúpiť darček vopred, schovať sa niekde a darovať ho v čase "H". Nie je potrebné ťahať na poslednú.

Nemôžete dať kríž a neobvyklé darčeky. Poznám páry, ktoré si navzájom navštevujú koncert alebo novoročné vystúpenie. Alebo aj do Veľkého divadla, kde môžete nosiť večerné šaty a získať estetické potešenie nie len z návštevy reštaurácie. Prečo nie milovníci spolu vyjdú z mesta a sedia pri krbe spoločne? V takomto prípade môžete k akémukoľvek romantickému daru pridať akýkoľvek trinket ako rámček pre fotografie. Kde môžete vložiť obraz dvoch z vás na pozadí krbu.