Päť nových darčekov na fitness

Výber darčekov pre nový rok - možno jediná vec, ktorá môže zničiť náladu pred dovolenkou. Rozhodli sme sa vám pomôcť v tejto ťažkej záležitosti. Všetok nasledujúci týždeň budeme písať o skutočných fitness darčekoch a dnes - prvých piatich darčekov, z každého oddelenia našej stránky.

Food. Bretónska soľ fleur de sel

Nový rok je vynikajúcou príležitosťou na osvieženie niečího bufetu so starými pohármi prašného korenia. Namiesto chemicky bielené a prázdne v zmysle stopových prvkov soľ, dajte svojim priateľom skutočnú morskú pochúťku - Fleur de sel soľ zozbieranú zo dna soľných jazier pri Atlantickom oceáne (soľný kvet, 358 rubľov). Bretóny sa dozvedeli, ako sa dostať pred príchodom Rimanov, a odvtedy sa technológia nezmenila. Táto soľ je zhromažďovaná iba v lete, sušená na slnku a nie v peciach, čistená výhradne ručne, bez priemyselnej rafinácie. Dnes je toto jedno z najužitočnejších korenín na svete s vysokým obsahom minerálnych látok oceňované viac ako zlato. Fleur de sel má veľmi smotanovú, pokojnú morskú chuť - ide dobre napríklad s čerstvými zeleninovými šalátmi a avokádom. Zvážte, že s touto soľou treba zaobchádzať veľmi starostlivo - miluje chlad a kohúty pod priamym slnečným žiarením.

Health. Ionizátor, zvlhčovač a čistička vzduchu v jednej fľaši

Suchý vzduch, ktorý dýchame doma počas zimy, je škodlivý. Nie je však veľa ochotných vyčistiť aspoň obyčajný zvlhčovač, najmä pre multifunkčnú jednotku. Pre tých, ktorých zdravie je pre vás veľmi drahé, môžete dať drahý kúsok AirComfort XJ-860 (15-18 tisíc rubľov), ktorý čistí, hydratuje, ionizuje a dezinfikuje vzduch. Prístroj má niekoľko fáz filtrácie, v ktorých sú zachytené prach, alergény a iné škodlivé nečistoty. Okrem toho je vzduch nasýtený vlhkosťou, potom dezinfikovaný antibakteriálnym filtrom a ultrafialovým svetlom a na výstupe je tiež ionizovaný. Bohužiaľ ani táto jednotka nedokáže úplne obnoviť prirodzenú vlhkosť 60 percent. Avšak s ním vlhkosť je asi 45%, čo je výrazne lepšie ako bez nej (20%). Je navrhnutý pre miestnosť s rozlohou približne päťdesiat metrov štvorcových. Lacnejšie modely sú menej funkčné a výkonné. Najjednoduchšie, napríklad AirComfort HP-900 LI (2 000 rubľov), pracujú v minimálnom okruhu, je rozumné dať ich vedľa teba na pracovisku, nič viac.

Pohyb. Libra hmotnosť

Čisto mužský dar - liatina s hmotnosťou 16 libier (880 rubľov), obsadená v závode mesta Verkhneuralsk. Ako to napísal Sergej Dovlatov v jednom zo svojich príbehov, v petrohradskom apartmáne na dlhú dobu bola na podlahe jedna libra a tí priatelia, ktorí sa nelíčili v atletickej postave, sa neustále pokúšali zdvihnúť, alebo aspoň ju posúvať. Zdá sa mi, že váha je ohnivým pozdravom z devätnásteho storočia, keď Ivan Poddubny žongloval s niekoľkými kusmi liatiny ako ping-pongové loptičky v aréne theodosian cirkusu. Je jasné, že nie je žiadna otázka používania "kaluží" v nezávislých tréningoch (môžete ľahko odhodiť rameno alebo niečo horšieho), ale je to celkom vhodné ako múzeum exponátu.

Krásu. Prírodné mydlá a masážne dlaždice Anna de Soie

Ako viete, malý "bojový klub" je teraz doma v takmer každej sebaúctajúcej sa mladosti. Prinajmenšom takmer všetci moji priatelia boli odnášaní mydlom, a niektorí dokonca dostali to docela dobre. Hlavným rozdielom v myse, ktorú vykonala Anya Portnoy (ktorá sa skrýva za hrdým Anna de Soie) je to, že nepoužíva hotovú základňu (takmer každý to robí), ale varí ju od začiatku. To znamená, že produkt je úplne prirodzený: obsahuje len éterické oleje, vitamíny, rastlinné extrakty, hlinku, alantoín a lanolín. Vo všeobecnosti, čistá potešenie. K dispozícii sú tiež dobré masážne dlaždice na báze oleja. Mimochodom, je to vynikajúci mužský darček, lebo je známe, že ľudia ľahšie umyjú mydlom než s určitým druhom gélu alebo mlieka. Stojí za to potešenie z 350 rubľov. za bar mydla a od 200 rubľov. na masážne dlaždice a môžete si objednať telefonicky + 7-963-717-55-99 alebo e-mailom [email protected]

Psychológie. Osvedčenie v delfináriu

Raz som to urobil v Sevastopole - plaval som v spoločnosti dvoch delfínov, hral som si s nimi loptičku, ošukal som, vyčnieval som trochu viac a začal chytiť rybu v elegantnom skoku z trénerových rúk. Verte tomu, že šanca na udusenie s potešením v tejto udalosti je oveľa väčšia ako pri postriekaní. Jedným slovom by som to znova rád zopakoval, a to najmä preto, že v metropolitnom delfináriu boli vytvorené všetky podmienky. K dispozícii je aj možnosť voľby - môžete plávať s dvoma delfínmi alebo s bielym veľrybám. Cena certifikátu - 6500 rub. Môžete ho aktivovať kedykoľvek do 1. apríla 2010 (na stránke delfinarium.ru nájdete online rezervačný systém, pre viac informácií volajte + 7-495-649-61-21, + 7-499-230-34-82) ,