Majstrovská trieda: Kundalini jóga s Alexejom Merkulovom

V decembri Alexey Merkulov usporiada v Moskve druhú fázu kurzu "Vital Force. Nové narodenie. Zbavte sa skúseností z minulosti a naučte sa, ako si užívať život Alexey volá nielen tých, ktorí už navštívili seminár na jogu, ale aj všetkých, ktorí majú záujem o kundalini jógu.

Jóga seminár "Life Force. Nové narodenie je založené na praktikách opísaných v jednej z kníh Yogi Bhajana - človeka, ktorý urobil Kundalini jogu, prišiel do západného sveta. V júni absolvoval Alexey Merkulov prvú fázu tohto kurzu a v decembri budú hodiny pokračovať. "Naším cieľom je posilniť nervový systém a zistiť, čo nám bráni v živote," hovorí Alexey. - Nikdy nebudeme mať šťastie z vonku, pretože tam nie je. Musíte sa dostať k šťastiu v sebe. "

Každá zo štyroch tried kurzu má svoje vlastné meno. Seminár jogy začne s "Čistenie domu": táto lekcia bude venovaná zbaveniu sa strachu. "Zatiaľ čo strach vás vedie, máte kompromis," hovorí Alexey Merkulov. "Obmedzujete sa a snažte sa prežiť, namiesto toho, aby ste žili úplne." "Čistenie" bude pokračovať v triede "Odstránenie podvedomých blokov": Kundalini jogy techniky pomôžu vyrovnať sa s hlavnými príčinami vnútorného stresu a realizovať svoje prirodzené právo žiť šťastne.

Nasledujúci deň seminár jogy bude pokračovať v triedach "Oslobodenie od duchov a odhalenie intuície" a "Purifikácia mysle". "Intuíciou myslím silu a slobodnú vôľu," hovorí Alexey Merkulov. "Ak to necítite, problém je nedostatok sebavedomia." Kundalini jóga pomôže získať dôveru a rozlúčiť sa s nespokojnosťou, chudobou a bolesťou! "

Seminár jógy: Kundalini jóga s Alexejom Merkulovom

čo: kurz "Life Force. Nové narodenie. Druhý krok "s Alexejom Merkulovom.

kde: Vývojové centrum "Otvorený svet".

kedy: 8. - 9. decembra.

Podrobnosti a registrácia -.

Viac informácií o seminároch a workshopech na jogu "LIVE!" Môžete nás kontaktovať telefonicky:

Všetky ponuky pre fitness výlety, jogy a mistrovské kurzy v Moskve nájdete TU