5 spôsobov, ako urobiť oči výrazné

V arzenáli ženy expresívne pohľad - hlavná zbraň. Ale únava a nedostatok spánku často zabraňujú tomu, aby sme ráno prebudili bohyňou. Ponúkame vám až 5 trikov, vďaka ktorým získate výrazný vzhľad za päť minút.

Použite svetelnú ceruzku.

Lepšie béžová alebo slonová kosť. Naneste ho na líniu sliznice dolného viečka. Táto technika prinesie otvorenejší pohľad, pomôže zakryť stopy nespavosti.

Twist riasy

Rovné riasy môžu vrhnúť tieň, vytvárajúc podliatinu. Predtlačte ich pred aplikáciou riasenky. Držte pinzetu pod horúcou vodou, nechajte chvíľu vychladnúť a začnite odvíjať z koreňov na špičky. Potom použite maskaru v dvoch vrstvách. Iba v žiadnom prípade nepoužívajte pinzety na maľované riasy, môžete ich zlomiť.

Použite zvýrazňovač

Pomôže vám to urobiť vzhľad otvorenejším a zamaskovať známky únavy. Aplikujte zvýrazňovač (môžete tiež osvetliť tiene s efektom blikania) na vnútorných rohoch očí a pod obočím. Západní umelci nazývajú takou technikou "ochromujúcu" a trvajú na tom, že optická ilúzia pomôže zvýšiť oči. Viac informácií o používaní zvýrazňovača nájdete tu.

Správne aplikujte očné linky

Vezmite vložku a naneste ju priamo pozdĺž línie biča (čiarka by mala byť tenká). Takže riasy sa objavia silnejšie a dlhšie.

Používajte modrú ceruzku

Ak sa zobudíte s červenými očami z dôvodu únavy, obráťte pozornosť takýmto mazaniu - naneste na sliznicu dolného viečka modrý tieň. Tento odtieň vizuálne neutralizuje sčervenanie.