Fitness turné v Tunisku. finále

Kontrolné merania objemov a večere pre rozlúčku. Pirátska loď a sopka, ktorá nás nevystrašila.

Posledné tri dni uplynuli v atmosfére Carolovej šialenej konzumácie čaju. Všetci chceli dosiahnuť to, čo minulý týždeň nezískali: niekto v kúpeľni zúfalo stúpal a nasiakol do vírivky až do modrého stavu, objednal "všetky kúpeľné menu dvakrát", niekto naopak zrušil talasoterapiu a pražil na slnku. Na konci našej cesty sa mesto ohrialo na príjemnú teplotu, takže sa niektorí odvážili plávať a skákať vo vysokých vlnách. Navyše sme urobili posledný nálet na susedné mesto Nabeul, nakoniec vyprázdňujeme obchody s prírodnou kozmetikou a našimi peňaženkami.

Na úkor účastníkov nikto nevynechal konečné tréningy. Hoci sa všetci, samozrejme, trochu unavili a boľali. Mnohí sa v posledných dňoch rozhodli splácať a splniť štandard pre bunky, ale výsledky boli úplne úžasné. Napríklad Rita stratila celkovo 10 cm v páse a bokoch a 3 kg hmotnosti. Najsilnejšiemu úžasu však spôsobil Marina z Permu, ktorý sa ľahko zbavil 30 cm!

Chápem, je ťažké tomu veriť, ale pred všetkými sa to stalo pred našimi očami. Je zaujímavé, že metamorfóza sa vyskytla u tých dám, ktorí pôvodne nestanovili ciele, ktoré by schudli. Áno, boli niektoré, napríklad Marina z Moskvy a Natálie, ktorí odletli z Nakhodky. Oba štíhle, chcú zlepšiť strečing, utiahnuť pokožku a trochu vyčerpať svaly. Bolo by zvláštne, keby si vybral bodyflex, ale všetko fungovalo. "Som spokojný s výsledkom!" - oznámila Marina, hrdo ukazujúci biceps v reliéfe.

Pred posledným večerným tréningom sa všetci stretli, aby fotografovali na "pirátskej lodi" v blízkosti hotela. Západ slnka slnko svietilo, vietor námorný vietor, sme sa smiať a šialene okolo. Neviem prečo, ale celá lekcia preletela z jedného účastníka do druhého, všetci sa chichotali dokonca aj v seiko póze.

Slávnosť poslednej večere bola trochu trapná pre všetkých: dlhé stoly s bielymi obrusmi, sviečky, čerstvé kvety. Ale potom si popíjali víno, uvoľnili sa, začali sa rozprávať a jesť jahody. Marina odovzdala osvedčenia o absolvovaní kurzu.

Na záver som sa ponúkol hrať: náhodne vložiť prídavné mená do malého príbehu, ktorý som zložil o našej turné. Ukázalo sa to veľmi zábavné a náš smiech vyzeral ako pekný francúzsky na susedných stoloch. Vo všeobecnosti pocit posledného dňa v priekopníckom tábore neopustil: všetci sa už vopred nedopustili, napísali telefóny a e-maily na obrúsky, dotýkali sa, že "komunikujú každý deň", "študujú spolu" a samozrejme idú na ďalšie turné organizovaným spôsobom.

Bolo však pravdepodobné, že toto prehliadka bude odložená na neurčito. Už 9. mája, v deň nášho odchodu, počasie Stredozemného mora opäť zvrhlo sopku s nepopierateľným menom, a preto odchod bol odložený a odložený. Musím povedať, že niekoľko z nich bolo nervóznych, väčšina z nich bola rada, že môžu stráviť viac času na pláži. V dôsledku toho sme lietali o päť hodín neskôr. V lietadle všetci okamžite zaspali, okrem mňa: čapoval som v notebooku, putoval sa po kabíne a díval sa na opálené, oddelené tváre našich účastníkov (a samozrejme dobre postavené telo!), Myslel som si, že koktail bol "bodyflex + slnko + more + talasoterapia + príjemná spoločnosť "teraz možno považovať za najužitočnejšie pre zdravie. Nabudúce to zamiešame do Soči - pridajte sa, to stačí pre každého!