Efektívne cvičenia pre tlač doma! (Fotografie)

Potešujem vás: všetci majú krásny lis a obľúbené kocky. Sú jednoducho skryté pod vrstvou tuku na bruchu. Správna výživa a cvičenia pre tlač pomôžu vyriešiť to: doma môžete vykonávať jednoduchý, ale pomerne efektívny komplex.

Ak je vaším cieľom tenký pás a plochý žalúdokNajprv premýšľajte o výžive. Najdôležitejšou vecou je vylúčiť vyprážané, tučné, sladké, múku. Rovnako ako soľ a korenie: niekedy môžete mať trochu sójovej omáčky s minimálnym obsahom soli a prírodného kečupu alebo paradajkovej pasty. Časť jedla by nemala byť príliš veľká, ale nemusí hladovať: ak ste podvyživený, metabolizmus je rozbitý, opuch sa a začať, ako sa hovorí, "napučať hladom".

Mnohí športovci si stanovili za cieľ vybudovať brušných svalov, zvýšiť ich objem. V tomto prípade sú potrebné zložité cvičenia - zníženie nožičiek alebo zvedenie nohy v nohách. Ale pre väčšinu ľudí, aby sa dosiahol len krásny reliéfny lis, stačí urobiť ľahké tlačové cvičenia doma s mnohými opakovaniami. Práca na tlači, spáliť mastné tkanivá nielen v bruchu, ale aj v celom tele. Cvičenia pre tlač sú všeobecne jedinečné v tom, že zahŕňajú mnoho zón: telo, ruky a nohy.

Ako trénovať tlač

Dajte tlač príliš veľa pozornosti nie je nutné: ak tak urobíte, napríklad za hodinu denne, nadmerná masáž vnútorných orgánov nepovedie k dobrej. 15-20 minút denne je dosť a cvičenia pre tlač môžu byť vykonané pred a počas tréningu a po ňom. Ale pre začiatočníkov vám odporúčam, aby ste si vybrali niekoľko jednoduchých cvičení (napríklad takto) a urobte minimálny počet opakovaní v dvoch sériách každý druhý deň. Od druhého týždňa môžete zvýšiť zaťaženie a počúvať svoje pocity.

V tlači je ešte dobré cvičenie - doma, na ulici alebo v kancelárii, môžete to urobiť neustále a úplne bez povšimnutia. Aj keď nie, koniec koncov, niekto si nakoniec uvedomí, že ste si postavili a začali udržiavať chrbát rovno. Faktom je, že keď narovnáte svoju pozíciu, žalúdok sa automaticky zatiahne. Cvičenie je len na vyrovnanie chrbtice a udržanie brucha mierne napnuté. Ak na to nezabudnete, veľmi skoro výsledky vás potešia!

  • Pozri tiež: Cvičenie na chudnutie brucha doma

Cvičenie pre tlač a princípy výcviku pre mužov a ženy sa nelíšia. Ciele sú však odlišné. Pre mužov je žiaduce, aby kocky skutočne boli, ale ženy by boli lepšie, keby neboli. Ak sú na žalúdok vytiahnuté dva vertikálne pruhy a dokonca aj jedna horizontálna je na začiatku normálna. Ak však vidíte nielen prvé dve kocky, ale zvyšok, potom ste to prehnali. Keď žena hľadá vysušený mužský lis, môže narušiť rovnováhu tukov a to ohrozuje reprodukčnú funkciu a zlyhanie v iných metabolických procesoch. Navyše všetky šesť kociek ženy už nie sú esteticky príjemné a mnohí so mnou súhlasia.

Cvičenie pre tlač

Ponúkam vám jednoduché a efektívne cvičenia pre domácu tlač. Po každom z nich odporúčam dobre sa rozťahovať, aby sa uvoľnil tlak z brušných svalov. Počet prístupov je ľubovoľný.

1. Zdvihnúť trup o 20 stupňov

Postup: Ležať na chrbte, ohýbať kolená a zdvihnúť lopatky nad podlahou a sústrediť sa na prácu lisu. Vykonajte 20-40 opakovaní.