Túto vec pozitívne

Leah Dietrich, mladý americký režisér, denne písomne ​​ďakuje ľuďom, objektom a udalostiam okolitého sveta. Niektoré vďaka patrí do svojho blogu. To, čo očividne oslávi Leahu oveľa rýchlejšie ako jej filmy.

Zhromažďujem výstrednosti. Som si istý, že bez nich by bol život oveľa nudnejší. Nedávno som už napísal o osobe, ktorá zhromažďuje obavy a odhalenia iných ľudí a o ľuďoch, ktorí objímajú okoloidúcich nezaujato. Teraz som narazil na nového výstredníka - Leaha Dietricha (Leah Dietericha), ktorého sláva nedávno dosiahla Runet.

Táto mladá dáma z Los Angeles píše skripty, nakrúca krátke filmy a reklamy. A každý deň písal krátku vďaku všetkým v rade, dôkladne ich prehľadá a potom ich umiestni na blog a na Facebook.

Na svojich webových stránkach nájdete stovky vďaky - ľuďom, udalostiam, zvukom a obchodom. "Vďaka veciam, ktoré boli stratené a potom nájdené ... Ďakujem za zámeno" ona "za to, že pôvodne obsahuje" on "... Vďaka mojemu srdcu, že som sa stal tak veľkým, keď sa zamilujem ... Ďakujem ti, vôňa sušienok sa teraz vznáša ... "Okrem iného existuje" ďakujem "aj alkoholu, drogám, hnevu a črevným plynom.

Leah si nepamätá, keď napísala svoju prvú "ďakujem". "V našej rodine bolo zvykom nechávať si poznámky navzájom," hovorí. - Nikdy som to nepovažoval za zdĺhavú úlohu a dokonca aj teraz môžem komunikovať cez internet alebo telefonicky radšej písať "živé" listy. Keď som bola ešte teenagerka, mama mi povedala, že šťastie je, keď si môžeš úprimne poďakovať niekomu, že ti prináša radosť. Ak každý deň hovoríte "ďakujem!", Je ľahšie si všimnúť, ako dobrý je svet okolo vás. Píšem poďakovanie ručne každý deň. Niekto si myslí, že toto povolanie je zdĺhavé, ale nedáva mi žiadne problémy. Len radosť a pocit mimoriadnej slobody. "

Tisíce ľudí píšu Leahovi, že ich inšpirovala, aby vyjadrovali svoju vďačnosť častejšie svojim poznámkam a ako výsledok, ich život sa stal šťastnejším. Zdá sa, že od nepretržitého "ďakovania" Leahovi, vďačnosť sa šíri ako vodné kruhy. A toto opäť potvrdzuje pohľad na tých psychológov, ktorí veria: vďačnosť je jedným z najdôležitejších, pozitívnych a vyhľadávaných emócií v modernom svete.

Podľa môjho názoru je schopnosť byť vďačný za špeciálny talent, ktorý nie je dôležitý nielen pre ostatných, ale pre samotnú osobu. Dokonca si myslím, že to je práve stálosť Ley, ktorá jej zaručuje neustály zdroj pozitívnych pocitov. Skvelý zvyk premenil Leahu na ostrou pozíciu pozitívneho lovcu. To, čo väčšina z nás nevenuje pozornosť, je zdrojom radosti a radosti pre Leahu. A popularita: na svojej Facebook stránke sa už vytvorila tritisícná armáda fanúšikov.

Myslíte si, že je to predávajúci, ktorý prišiel s originálnym spôsobom, ako sa sláviť na webe? Alebo jasný príklad toho, ako aj úprimný "ďakujem" môže urobiť ľudí šťastnými?