Ako celebrity vlak: mužský prístup

Predpokladá sa, že vyčerpanie s fitness a diéty pre ďalšiu úlohu je veľa herečiek, ale v skutočnosti, hollywoodske krásy majú často ťažší čas. Ak chcete hrať ďalšie superman alebo milenca hrdina, hviezdy za mnoho mesiacov nenechávajte telocvični. Zozbierali sme pre vás svoje najlepšie tréningy.

Will Smith

Super úloha: Pre úlohu vo filme I Am Legend, Smith musel stratiť 10 kg a podľa úmyslu režiséra vytvoriť "štíhlé telo supermana" - ale v žiadnom prípade nie je pitching.

vlak: Pomocou hviezdnej trénerky Durelly Foster si herec vybral veľmi efektívny a zároveň rozumný program. Denné - jogging na čerstvom vzduchu alebo prudké prechádzky po trati, päťkrát týždenne - silový tréning. Okrem toho dvakrát alebo trikrát týždenne Smith pracoval v boxe s profesionálnym inštruktorom, ktorý menil zaťaženie. Počas troch mesiacov tréningu klesol herec o približne 12 kg a znížil percento telesného tuku z 12 na 7,5%.

prijať: Foster (trenér Will Smith) je kategoricky proti klasickému schéme kulturistiky "jeden tréning - jedna svalová skupina". Ponúkol hercovi program, v ktorom sa na každom sedení vykonávajú silové cvičenia pre dve skupiny antagonistických svalov: napríklad hrudník / chrbát alebo brucha / spodná časť chrbta. To vám umožní, aby ste počas zasadnutia neboli príliš unavení a harmonicky rozvíjali telo.

Napájanie: "Čierny človek" úplne opustil rýchle občerstvenie a prešiel do stravy bohatej na bielkoviny a zdravé sacharidy: chudé hovädzie mäso, kuracie prsia, obilniny a orechy.

Robert Pattinson

Super úloha: Elegantná slabosť hlavného upíra modernity nie je úspešná dedičnosť, ale výsledok mnohých vyčerpávajúcich cvičení. "Len si predstavte - pekelný Edward Cullen odtrhne košeľu a odhaľuje bujné torzo Cupida! Všetci by sa mi na mňa zasmiali, "zdieľa Pattinson," a preto som si stanovila úlohu dokonalého hľadania. "

vlak: Prišiel v brilantnej forme, protagonista Twilight trénoval až päť hodín denne a jedol raz za deň - to samozrejme bolo príliš veľa. Základom jeho systému je beh, kickboxing a dva striedavé obvody. Najprv: sto desiatky s karabínou, sto útokov, sto zákrutov. Druhý: štyridsať lisov ležiacich, dvadsať pätíc, tridsať spätných zvratov. A to všetko s prerušením len dvoch minút - upíri sú naozaj nezničiteľné!

prijať: Bezprostredne pred natáčaním sa Pattinson pod vedením inštruktora "Twilight" venoval výlučne funkčnému tréningu: mnohým opakovaniam, ale s minimálnymi váhami alebo vôbec žiadnym. Práve tieto činnosti vám umožňujú vytvoriť atletické, ale nie čerpané telo a dosiahnuť kočičí plast.

Napájanie: Herec priznáva, že je najťažšie dať alkohol - vždy večer rád pili pohár vína. Teraz sa stravuje päťkrát denne v malých porciách a vyberá pokrmy bohaté na vlákninu a zdravé tuky - napríklad grilovaný losos s šošovicou.

Bruce willis

Super úloha: V nedávno vydanom štvrtom diele Die Hard, mal 56-ročný herec očakávať rovnako odvážne ako prvý záber pred dvadsiatimi rokmi - a urobil to stopercentne!

vlak: "Pre mužov je v tomto veku ťažké udržiavať dobrú formu," vysvetľuje Riccardo Machedo, tréner Willis. "Metabolizmus sa spomaľuje, hmotnosť je ťažšie odhodiť, aj keď ste boli atletický celý svoj život, ako Bruce." Hlavná vec, hovorí Machedo, je zdravé srdce a vytrvalosť. To je dôvod, prečo sa "tvrdá matica" zaoberá predovšetkým kardiologickým tréningom: beží každú hodinu denne alebo jazdí na bicykli a potom silové cvičenia pre určitú svalovú skupinu po dobu 20-30 minút.

prijať: Hlavným princípom herectva nie je prepracovanie a nevykonávanie kultového kondície. Začal sa pripravovať na úlohu niekoľko mesiacov a vo voľnom čase od streľby si dovolí relaxovať: trénuje na svoje potešenie dvakrát alebo trikrát týždenne a netrápi sa nedokonalým tlakom.

Napájanie: Willis sa snaží držať zdravého srdca stravy, to znamená, vyhnúť sa "zlému" cholesterolu. Jedá veľa pečených rýb, zeleniny a potravín obsahujúcich horčík a draslík.

Brad pitt

Super úloha: Napriek tomu, že v posledných rokoch bol herec odstránený väčšinou v "inteligentnom" filme, kde nie je potrebné preukázať čerpané torzo, všetko je v poriadku s jeho trupom. V poslednej dobe sa ukázal, že Brad Pitt je v skvelej forme tým, že hrá Billie Bean - legendárny americký manažér basebalového tímu - v dráme "The Man Who Changed Everything".

vlak: Už mnoho rokov za sebou robí Pitt to isté: od pondelka do štvrtka vykonáva silové cvičenia pre rôzne svalové skupiny (jeden denne) a v piatok absolvuje kardio tréning. Zvyčajne to vyzerá takto: v pondelok, hrudník, v utorok, späť, v stredu ramená a ramená, vo štvrtok nohy. Každý týždeň uskutočňuje Pitt nové cvičenia, aby sa vyhli plošnému efektu a diverzifikovali jeho triedy.

prijať: Hlavným pravidlom herca je, že nikdy nesmie trénovať víkendy. "Bez odpočinku je nemožné," vysvetľuje Brad Pitt, "sobotu a nedeľu by sa mali stráviť s rodinou a nie v telocvični, potom sa fitness nestane nepríjemnou povinnosťou."

Napájanie: Aby sa udržala fit, herec sleduje stravu s vysokým obsahom bielkovín. Jedlo šesťkrát denne, štandardné menu vyzerá takto: raňajky - bielkovinová omletka a trochu ovsené vločky s hrozienkami, občerstvenie - tuniakový šalát v nápoji, obed - kuracie prsia s hnedou ryžou a zeleninou, občerstvenie - proteínový chlieb a banán, večera - ryby grilované so zeleným šalátom, občerstvenie - trochu nízkotučného syra.