Korpan Marina

"Všetci strácajú váhu na bodyflex!" - hovorí Marina Korpan - najaktívnejšia bodyflex inštruktor a všetky druhy dýchacích metód chudnutia v Rusku: vyučuje v štúdiu, konzultuje doma a dokonca cestuje do iných miest. Okrem iného je jedným z najpopulárnejších inštruktorov kanála "LIVE!".

Marina Korpan bodyflex

Marina Korpan bojuje s nadváhou už od detstva. "Vždy som sa puding," hovorí. - Vyskúšal som rôzne druhy kondície: používal som činky a aerobik ako zatracenú. Spomínam si, že niečo som jedlo rok a potom sa mi zachoval ďalší rok. Bodyflex, ktorú zvládla nezávisle podľa knihy "Znížiť hmotnosť za 15 minút" Greer Childers, jej pomohla poraziť jej vrodenú plnosť. Po poklesu o 25 kg si Marina uvedomila, že chcela podporiť respiračné metódy úbytku hmotnosti.

Marina Korpan má vysoké profesionálne nádeje na dýchacie cvičenia. Pravidelne píše niekoľko nových videozáznamov od Greer Childers z Ameriky a neustále zlepšuje jej techniku. Okrem toho zvládla ďalšiu dýchaciu gymnastiku - Oxycise !, ktorá bola vynájdená pred osem rokmi americkým Gillo Johnsonom.

Podľa vzdelania Marina Korpan je finančná pracovnica, pracovala dlho v banke. Kancelárske práce od 10:00 do 18:00 Marina sa nepáčila. Avšak zručnosti získané v tom čase boli užitočné, keď sa rozhodla začať s vlastnou činnosťou. Dnes vedie kurzy v klube, ktorú vytvorila na severe Moskvy.

Bodyflex s Marina Korpan

Na bodyflex s klientom Marina Korpan sú rôzne. Najťažšie, podľa inštruktora, sú tie, ktoré sa už vzdali. Marina Korpan dáva vyčerpávajúci popis 45-ročného zákazníka: "Ona prechádza milióny, zatiaľ čo sa mu podarilo získať viac ako 20 kg za rok, a tiež pevne verí, že život nebol stanovený. Často ju musí pripomínať: "Masha, držte sa v ruke, inak môžem vidieť pri mojich očiach: keď opustím dvere, bežíte, aby ste jedli bochník." Spôsob práce Marina Korpana so študentmi je založený na bezpodmienečnej podriadenosti učiteľovi: "Môžete jesť to, čo chcete, len neskôr povedzte, že nie je žiadny zmysel v bodyflex!"

Samotná Marina Korpan je však istá, že jeden sendvič denne, zachytený pri behu, je nekritický: "Teraz prídem domov, dýcham a nikde nijako neodkladiem." Je úplne zrejmé, že román Mariny Korpana s ohybom tela je vážny a dlhý čas. Jej vizitka je sama. S rastom 164 cm váži 59 kg, má biceps v reliéfe a elastické zadky.

Bodyflex s Marina Corp., recenzie

"Každý človek stratí váhu na bodyflexe," povedala Marina Korpan s dôverou. "Mám veľa klientov a za niekoľko mesiacov klesajú kilogramy." Rovnaká Masha, o ktorej Marina povedala, štyri mesiace prešla od 62. veku oblečenia na 52. miesto. Taká je aritmetika.

Video "Bodyflex" s Marina Korpan nájdete vo fitness-video knižnici klubu "Live!".

Tiež v našej knižnici fitness video je video stretnutia "Znížte hmotnosť s Marina Korpan" - Toto je authoring program založený na bodyflex.

Ako rýchlo schudnúť s Marina Korpan online?

Celý priebeh videokonferencií "Znížiť hmotnosť s prístrojom Marina Korpan" je tiež v našej videotelefóliovej knižnici.

Aj v našej knižnici fitness videoklipov môžete sledovať online video kurzy "Bodyflex", kde Marina učí základy tejto disciplíny.

V knižnici fitness video nájdete všetky video lekcie "Lose Weight with Marina Korpan. Expresný kurz.

Môžete si zakúpiť sadu DVD "Znížiť hmotnosť s prístrojom Marina Korpan" v našom internetovom obchode!

Pozrite si video: Growing thin with Marina Korpan 4 25 reg (Február 2020).