Alena Mordovina sa pýta, či má veriť horoskopy

Ja som Aries. A podľa všeobecnej charakteristiky tohto znamenia zverokruhu, tvrdohlavý a slabo veršovaný ľuďom. Čo robiť

Stretli sa druhý deň s priateľkou. Rozhodli sme sa prečítať horoskop. A tu som čítal o Aries a chápem, že je to nejaký anekdot: všetko je o mne tak presné! Priateľka dokonca urazila. "Prečo," pýta sa, "sa smiať, keď vidíte potvrdenie vašich nedostatkov? Prečo vás baví? "A ja som jej odpovedal:" Predstavte si, že som si práve v tej chvíli myslela, že muladhara-čakra nie je vyvážená, a preto nemôžem do konca priniesť nič, ale ukázalo sa, že všetky že som Aries. V horoskopu bolo napísané: "Pre Berana nie je zaujímavé nič dokončiť."

Potom sme s rovnakou priateľkou boli v kaviarni. Spýtal som sa jej: "Čo mám objednať?". Odpovedala: "No, vieš, ja som Libra." To znamená, že pre ňu je ťažké rozhodnúť, ktorý mliečnik bude piť - s jahodami alebo banánmi, pretože, ako všetci ľudia narodení pod touto zverokruhovou konšteláciou, pochybuje o všetkom. Ponúkol som jej objednať a bola absolútne šťastná, že mi dala menu.

Celý tento príbeh ma prinútil myslieť: pokrývame naše chyby horoskopmi. Rovnako ako ja som sa narodil Aries alebo Váh a urobím tak, a nie inak, pretože je to normálne pre moje znamenie zverokruhu. Ukázalo sa, že horoskopy nám zabraňujú žiť skôr než pomáhať. Odmietame pracovať na sebe, vždy nájdeme ospravedlnenia za naše slabosti.

Mám veľa priateľov astrológov. Naša komunikácia sa obmedzuje na diskusiu o mojich plánoch v blízkej budúcnosti. Napríklad, hovorím, že zajtra som lietať do určitého mesta a v reakcii počujem: "Neexistuje! Zajtra je nepriaznivý deň, nič sa nedá urobiť. " Zvyčajne ich nepočúvam, rád príliš lietam, nezáleží na tom, či je to priaznivé alebo nie, hlavnou vecou je radosť. A keď zavolám z môjho cieľa, aby oznámil bezpečnú pristátie, astrológovia sú prekvapení: "Áno ?! Veľmi zvláštne. A ja sa bavím.

Mnoho ľudí sa bojí urobiť ďalší krok bez toho, aby museli byť v súlade s horoskopom. Myslím, že je to hlúpe. Pre seba som sa rozhodol, že astrologické prognózy budú čítať ako anekdoty. Ale budem si pamätať, že odkedy som sa narodil Aries, potom som s najväčšou pravdepodobnosťou mal nedostatky, na ktoré je potrebné pracovať. Napríklad "Aries miluje cestovať, ale nie preto, že má rád iné krajiny, ale preto, že nemôže sedieť na jednom mieste." Nie, naozaj. Po niekoľkých dňoch sa ocitám v Perm a som rád, že sa o tomto meste dozviem viac, než hovorí sprievodca.

Užitočné odkazy:

Videohovory "Yogalates" a "Pilates" s Alenou Mordovinou vo fitness video knižnici klubu "LIVE!".