Voňavé proteínové tyčinky s vanilkou

Ponúkame vám skvelý spôsob, ako znížiť množstvo cukru v strave, bez toho, aby ste sa prestali deliť s lahodným dezertom. Učte si sladké bielkovinové tyčinky podľa receptúry Brett Hebela, hviezdneho inštruktora fitness, autora najpredávanejšej knihy "Perfektné telo za 20 minút". Sú voňavé a chutia dobre, pretože obsahujú veľa korenín a vanilkového extraktu.

zloženie: 1/2 Čl. čerstvé alebo mrazené bobule (maliny, čučoriedky alebo jahody), 1/4 lyžice. arašidové alebo mandľové maslo, 2 vajcia, 2 lyžičky stevia sirup, 1 1/2 lyžice. Herkules, 110 g kakaového prášku, 2/3 lyžičky. suchý proteín, 2 lyžičky mleté ​​ľanové semienko, 2 lyžičky chia semená, 1 lyžička vanilkový extrakt, 1/2 lyžičky škorica, 1/4 lyžičky kardamom, rastlinný olej v spreji.

Pokyny. Predhrievajte rúru na 200 ° C. Plechovú platňu zakryte fóliou s rozmermi 20 x 20 cm. Formulár posypte olejom. Vložte bobule, arašidové (mandľové) maslo, vajcia a stevia do veľkej misy. Dobre premiešajte lyžičkou. Pridajte valcovaný ovos. Zmiešajte zmes v kuchyni na niekoľko sekúnd, až kým sa nevytvorí hrudkovitá hmota. Vložte do misy a pridajte zostávajúce prísady. Dobre premiešajte vidličkou, kým sa nevytvorí hrubá hrudkovitá zmes (skráti sa doba varenia) a potom vložte do pekáča. Hladký so špachtľou. Pečte 10-12 minút, kým sa ovsená vločka nezasvieti a nestvrdne. Potom úplne vychladnúť a nakrájame na malé tyčinky.