Stanislav Rogachev o tajných učeniach na jazere Bajkal

Pozývam vás, aby ste sa pripojili k našej skupine, ktorá sa v auguste vydá na výlet do jazera Bajkal. Navštívime miesta síl a učíme sa harmonizovať ženskú a mužskú energiu v nás.

Moje prehliadka do jazera Baikal sa nazýva "čínska gymnastika. Tajná doktrína. Určite vás zaujíma toto meno, preto vám poviem ešte trochu viac. Podľa čínskej filozofie je život založený na interakcii dvoch síl - yin a jang. Neustálym vzájomným konfliktom vytvára dynamiku vo svete. V Bajkalu vám poviem, ako rovnováha medzi Jinom a Jangom ovplyvňuje ľudské zdravie a duchovnú harmóniu. Najmä pre tento výjazd som urobil program, ktorý vám umožní vyrovnať tieto sily meditáciou, akupresúrou a čínskou gymnasťou.

Štúdium povahy Jin a Jang umožňuje lepšie pochopiť, čo by mal byť skutočný muž a skutočná žena. Nemožno však povedať, že toto učenie sa týka iba rodových vzťahov. Ženská a mužská energia je v každej z nás a túžba vyvážiť ich pomáha odpovedať na mnohé z otázok, ktoré si kladieme.

V triede obnovíme metabolické procesy a zlepšíme fungovanie vnútorných orgánov pomocou dýchacích cvičení a akupresúr. Pomôžem vám naučiť sa postupy, ktoré vám umožnia stať sa emocionálne odolnejšie voči negatívnym situáciám a odolať ich deštruktívnym účinkom na telo.

Nie je náhoda, že miestom tohto turné bolo jazero Bajkal, s ktorým sa spájajú veľa zaujímavých príbehov a legiend. Na Olkhone - najväčšom ostrove Bajkal - uvidíme najkrajšie čiapky Burkhan a Khoboy, Shaman-rock s priechodnou jaskyňou. Malebné polia a jazerá, pramene s liečivou minerálnou vodou a budhistická stupa, ktoré si prajeme naplno, nám pomôžu prijať cestu k vnútornej harmónii a mladosti tela a duše.

Čerstvý vzduch, jasné slnko (hovorí sa, že Olkhon je takmer vždy jasný, aj keď prší a búrky okolo), nezabudnuteľná krajina a oboznámenie sa s miestnymi zvykmi - to je to, čo nás očakáva na tejto ceste. Rád by som našiel v našej skupine aj starých priateľov a začiatočníkov. Dokonca aj keď ste nikdy nekvalifikovali čínsku gymnastiku, pridajte sa k nám!

čo: fitness tour "Čínska gymnastika. Tajná doktrína "s Stanislavom Rogachevom.

kde: Jazero Baikal, Irkutsk.

kedy: 19. - 27. augusta.

Podrobnosti a registrácia - tu.