Ako schudnúť pri práci: 4 hlavné kroky

Môžete sa cvičiť tak dlho, ako sa vám páči počas mimopracovných hodín, a prichádzať do kancelárie a jesť nezdravé jedlo môže znížiť účinok tréningu na nič. Ako opraviť situáciu a schudnúť v práci? Predpovedajte s odborníkmi.

Z hľadiska poškodenia postavy je ťažké nájsť miesto nebezpečnejšie ako kancelária: strávime tu 8-9 hodín denne, neustále podstupujeme pokušenie niečoho jesť, trochu sa pohybovať, nervózne. Výsledkom je prírastok hmotnosti. Ako to zmeniť? Odpoveď je známa Ken Lloyd a Stacy Laura Lloyd, autori knihy "Ako neváhať váhu v kancelárii". Ponúkajú komplexný prístup k problému a skúmajú váš režim a zvyky tak, aby vám nič nebránilo tomu, aby ste stratili váhu v práci.

Krok 1: Pomaly a rozhliadnite sa

Mnoho kancelárií, veria autori najlepšieho predajcu, sú jednoducho "malá hrudník" s extra kalóriou. Tu máte vázy s cukrovinkami, ktoré vždy stojí na recepcii a stroj s občerstvením a koláče, ktoré prináša starostlivý kolega. Aby ste odolali pokušeniam, Ken Lloyd a Stacy Laura Lloydová vám odporúčajú, aby ste vždy uvedomili povedomie: "Ak uvažujete o skúšaní niektorých sladkostí, ktoré priniesol kolega, nezabudnite, že máte veľmi málo informácií o ich zložkách," píšu autori. - Ak je vaše meno pre firemnú oslavu, pozastavte a vyhodnoťte situáciu. Ako ste hladní? Rozhodnite sa tu a teraz, či vyskúšate ponúkané lístky a ak áno, koľko a potom sa držte svojich výpočtov. "

Druhý krok: Obnovte svoju stravu

Ak vynecháte raňajky alebo obed, riziko prejedania sa pri práci "nebezpečenstvo" výrazne stúpa. Možno, ráno, ako si myslíte, nie je čas na raňajky - potom si môžete všimnúť "rýchle" bielkovinové pokrmy. Skôr sa ponáhľate? "Nechajte doma vždy ľahké jedlá na raňajky, ktoré môžete s vami chytiť - najlepšie zo všetkých, malé. Tu sú absolútne obľúbené ovocie, najmä banány, jogurty, smoothies. Ale obilné tyčinky by sa nemali vyberať: majú toľko kalórií a cukru ako v sladkostich, "hovoria autori knihy. Tiež neposkytujú poradenstvo na kávu, a to z dôvodu, ktorý sme tu už povedali.

To isté platí pre večeru: mnohí z nás chýbajú v dnešnej dobe v najhoršom prípade, v najlepšom prípade ich jedia na pracovisku. "Ak budete žuvať a pracovať súčasne, je vysoká pravdepodobnosť, že budete chýbajúci. A to môže spôsobiť zvýšenie telesnej hmotnosti - pretože ste pravdepodobne prejedať, "- komentovať Ken Lloyd a Stacy Laura Lloyd. "Trápna myseľ a neustále pozornosť hladu sú nevyhnutnou súčasťou kontroly hmotnosti." Preto je najlepší spôsob, ako v kancelárii nezískať váhu, pravidelné obedy. Na jednej strane vám bude jednoduchšie ignorovať kancelárske nezdravé občerstvenie a na druhej strane večer nebudete ohromení brutálnym hladom.