5 najlepších opravných prostriedkov na celulitídu

Zdá sa, že jar je stále ďaleko. Aby ste si mohli v apríli nosiť minisuknu s pýchou, musíte začať pracovať na seba. pravidelný cvičenie pre chudnutie a správna výživa vám pomôže schudnúť. celulitídy opravné prostriedky - vyrovnať sa s pomarančovou kôrou. A môžu byť doma, experti ma presvedčili.

Liečba salónov na boj proti celulitídeSamozrejme, efektívne, ale drahé. Nakúpená kozmetika je tiež dobrá, ale mnohí sa rýchlo nudia. A potom chcete niečo zmeniť v programe starostlivosti o telo a možno z najlepších dostupných materiálov, zmiešajte náplasť na celulitídu. Aby sa ukázalo byť efektívne, voňavé a absolútne prirodzené, a nie príliš drahé ... Päť takých najlepších domácich liekov na celulitídu mi odporučili kozmetológovia.

Najlepšie riešenie pre celulitídu: mandľové citrusové kefovanie

recept: Mix 1/2 šálky morskej soli, mandľového oleja a hnedého cukru. Pridajte 2 kvapky grapefruitového esenciálneho oleja, 2 kvapky oranžového oleja a 2 kvapky citrónového oleja. Vylečte pokožku ľahkými masážnymi pohybmi.

Ajurvédsky kozmetikár v Kerala Yoga a Ayurveda Centre Sadzhita Odporúča používať mandľový olej ako základový olej, pretože nemá silný zápach a zvyšok čistiacich zložiek sa v ňom dokonale rozpustí. Okrem toho dokonale vyživuje a uťahuje pokožku, spúšťa mechanizmy obnovy tkaniva. Citrusové esenciálne oleje - uznávaní lídri v boji proti celulitíde - posilnia metabolické procesy v problémových oblastiach. A masáž sa navyše zahreje a aktivuje krvný obeh, čo umožní aktívnejším prienikom komponentov do pokožky.

Najlepšia liečba celulitídy: modrá hlinená zábal

recept: Vezmite horúci kúpeľ a očistite pokožku pomocou kroviny. Rozpusťte modrý íl vodou s konzistenciou kyslej smotany, rozložte zmes na problémové oblasti a zabalte ju plastovým obalom. Potom sa pokryte prikrývkou a potiahnite 20-30 minút.

akýkoľvek zábaly Sú dobré v tom, že odstraňujú nadbytočnú tekutinu z tela, odstraňujú opuchové vlastnosti celulitídy a vyhladzujú pahorky. Clay má priaznivý vplyv na kožu z iného dôvodu. Obsahuje takmer celú tabuľku užitočných mikro a makro prvkov: draslík, vápnik, meď, zinok, chróm, železo, nikel, kobalt ... A hlavnou postavou v tejto spoločnosti je samozrejme kremík, ktorý je obzvlášť početný v modrej hliny. Kremík obnovuje štruktúru spojivového tkaniva, čím je pružný.

Najlepšie riešenie pre celulitídu: kúpeľ s partnerom

recept: Nalejte 5 polievkových lyžíc matky do gázy, pevne nalepte, vložte do hrnca s vodou a priveďte do varu. Varenie na nízkej teplote po dobu pol hodiny. Nechajte vývar ľahko ochladiť a rozpustite v ňom pol šálku morskej soli a 5 lyžičiek medu. Zmes sa pridá do kúpeľa a odoberie sa asi 15 minút.

Tajomstvo tohto receptu je mate, ktoré obsahuje veľké množstvo mateiny. Podľa liekového špecialistu vedúci oddelenia vzdelávania spoločnosti SpaRitual Olha Panteleeva, Matein je analógom kofeínu: tiež urýchľuje metabolizmus.

Najlepšia liečba pre celulitídu: kečupe so škoricou a čiernym korením

recept: Zmiešajte polovicu šálky kávy, 2 lyžice olivového oleja, 2 čajové lyžičky škorice, štipka mletého čierneho korenia a 2 kvapky pomarančového esenciálneho oleja. Premasťujte pokožku, naneste miestnu kefku, masírujte a nechajte ju 5-7 minút.

Kúpeľný liečebný salón "Spa Palestra" Svetlana Samorodskaya hovorí, že toto je naozaj zabijak anticelulitídny koktail. A v prvom rade vďaka koreniny. Škorica je silný prírodný antioxidant, ktorý pomáha pleti zbaviť sa toxínov a odstraňovať metabolické produkty. A čierny korenie obsahuje látku, ktorá spaľuje tuk a urýchľuje pohyb krvi. Podľa odborníka je možné použiť tento "horiaci liek" aj na citlivú pokožku. Používajte len veľmi krátko: rozmazanie a opláchnutie. Najskôr otestujte malú oblasť pokožky.

Najlepšie liečba celulitídy: masáž v konzervách

recept: Kúpiť špeciálnu masážnu nádobu v lekárni. Na uľahčenie skĺznutia naneste na pokožku masážny olej. Je to možné s niekoľkými kvapkami citrusového esenciálneho oleja na zvýšenie účinku. Prilepte nádobu k pokožke a jemne zatlačte na jej priľnutie. Prejdite cez problémové oblasti s ľahkými kruhovými pohybmi. Ak sa pohár s ťažkosťami pohybuje alebo je pre vás nepríjemný, nechajte v nejakom vzduchu. Nehasujte masáž dlhšie ako 10-15 minút, kým sa pokožka nezmení na červenú farbu. Potom použite krém na tvorbu modrín, aby ste zabránili tomu, aby sa objavili.

Majte na pamäti, že masáž v konzervách existujú kontraindikácie. Doktor-dermatokosmetológ, riaditeľ vedeckej práce siete kliniky "Linline"Natalya Kalashnikova varuje, že by to nemalo byť vykonané, ak sú na nohách pavučky a dilatačné žily. Môže to byť tiež mierne bolestivé a ponecháva modriny. A výsledok stojí za to! Vákuová masáž pomáha odstrániť prebytočnú vodu z tkanív a urýchľuje metabolizmus. Pri pravidelnom používaní nádoby sa pokožka v miestach nárazu stáva elastickým, hladkým a elastickým.

Samoobslužná starostlivosť môže byť mimoriadne vzrušujúca, ak existuje výsledok aj príležitosť na diverzifikáciu vášho krása programu. Tieto päť domácich liekov na celulitídu vám poskytne oboje. Vyskúšajte to. Jar je hneď za rohom!