Gareev Nail

Moskovský psychológ, študent Vadima Petrovského. Asi pred dvoma rokmi prvýkrát priniesol do Moskvy dve flotačné bunky a pokúsil sa vytvoriť novú psychoterapeutickú metódu - embryoterapiu.

Pre skúseného a dokonalého psychoterapeuta je necht príliš mladý: má len 29 rokov. V priebehu rokov sa však podarilo absolvovať univerzitu (RGGU, Vygotska škola), absolvoval špeciálny tréning od psychoterapeuta Vadima Petrovského, cestoval hľadaním seba do Mongolska, Brazílie, Portugalska a Severnej Ameriky. Vráťte sa do Moskvy a prinesiete flotilu.

Ale Nail nenašiel svoju metódu v akejkoľvek vzdialenosti, ako by sa to mohlo zdať, ale oveľa bližšie: na okraji Kaunasu v Litve. Tam Gareyev prvýkrát uvidel plavebnú kameru a strávil dve hodiny v nej v úplnom tichu a tme. "Vychádzal som úplne šokovaný, keď som zažil pocity podobné tým, ktoré môžu byť, po aplikácii silných psychedelík. Snažil som sa raz, potom iný a pochopil som to na vlastnej koži - táto vec naozaj pomáha vnímať, počúvať sa, ako sa hovorí, vo svojej čistej forme, "spomína Nail. V skutočnosti to bolo to, čo chcel nájsť, a šiel na transpersonálne dobrodružstvo.

Účinok spoločnosti Naila bol tak ohromený, že sa rozhodol priniesť float kamery do Ruska. Napriek tomu, že v iných táboroch sa plavákové kamery využívajú predovšetkým na relaxáciu, Gareev je presvedčený, že flotácia má obrovský pozitívny vplyv na ľudskú psychiku. Urobil za to ponuku, vybudoval autorovu techniku ​​-.

Povedať, že metóda je nakoniec formovaná v teórii a je dostatočne overená v praxi, samotný autor ju neberie tak ďaleko, aj keď je pravdepodobné, že za rok alebo dva bude pre neho postavená rovnaká linka pre konzultáciu s embryami, ktorá dnes oblieha kanceláriu svojho učiteľa Vadima Petrovského. Navyše, táto verzia budúcich udalostí bola vyjadrená samotným Petrovským, keď prišiel do klubu Manas a uvidel prvej moskovskej plavebnej kamery v akcii s vlastnými očami.

Pozrite si video: 13 Health Problems Your Nails Try to Warn You About (Február 2020).