Vlad Markin

Inštruktor televízneho kanála "LIVE!" V qigongu. Majster športu v oplotení, držiteľ čierneho pásu v taekwondo a štýl Hangai, inštruktor vo filipínskom bojovom umení.

Vlad Markin sa narodil v Taškente v športovej rodine av detstve sa venoval rôznym športovým sekciám v gymnastike, atletike a šerte. Mala drahocenný sen: stať sa pilotom lietadla. Preto po vstupe do školy Vlad vstúpil do vojenskej letovej školy.

Vo svojich študentských rokoch Vlad sledoval filmy s Bruceom Leeom. Chcel byť tak odvážny a silný a mohol chrániť seba a svojich blízkych. Preto sa Vlad začal nadšene vzdelávať v sekcii bojových umení a po chvíli dostal čierny pás II, ktorý bol uvedený v taekwondo. V roku 1995 Vlad stretol trénera Kung Fu, ktorý ho naučil tradíciu Khangai (štýl Lundai), ktorý zahŕňa bojové umenie, duchovné praktiky a qigong.

Odvtedy sa Vlad vážne zaoberal východnými praktikami a čoskoro začal učiť qigong. "Qigong pre mňa je filozofiou a liečebnou a duchovnou cestou. Qigong rozvíja schopnosť milovať a chápať iných ľudí. A môžete začať cvičiť v každom veku! "Hovorí Markin.

Vlad je často v Číne a na Filipínach, kde študuje bojové, bojové a nočné hry. Markina je inšpirovaná zbraňou a má pôsobivú zbierku nožov. A Vlad sa zaoberá tvorivou činnosťou v kuchyni: vo svojom voľnom čase je rád, že pripravuje pokrmy národov sveta.

"V srdci všetkých systémov liečenia a duchovného vývoja, s ktorými som poznal," hovorí Markin, "spočíva poznanie vitálnej energie bez ohľadu na jej názov: chi, ki alebo kundalini. A pokračujem v štúdiu rôznych praktík s veľkým záujmom a som si istý, že neexistuje obmedzenie fyzickej a duchovnej dokonalosti! "

Chcete študovať online?

V knižnici fitness videoklipov nájdete všetky videohovory Qigong s Vladom Markinom.

Pozrite si video: Wudang Dragongate Kungfu School in Moscow (August 2019).