Zdvihnite m6

Toto zariadenie spoločnosti LPG bolo vydané v roku 2008 a má v úmysle liftmassazh - modelovanie tvárovej formy. Lift M6 umožňuje trojrozmerné efekty. Súčasne vytvára obrysy, odstraňuje kozmetické chyby a odstraňuje tukové usadeniny v lícach a brade.

Zdvíhacia plošina M6 je vybavená niekoľkými výťahovými modulmi (prvý je určený pre oblasť očí a rtu, druhý pre oblasť dekoltu, tretí pre celú tvár) a jeden mechanický skúter - rovnaký ako na prístroji. Lift M6 môže pracovať na troch frekvenciách: najmenší, 4 Hz, je navrhnutý tak, aby zmierňoval opuch a opuch; 8 Hz - boj proti vráskam a zlepšenie svalového tonusu; najrýchlejší, 16 Hz, obnovuje pružnosť a tón pleti.

Prístroj pracuje nasledovne: jeden z troch výťahových modulov vykonáva viaceré pohyby zberania a skúter striedavo zachytáva a vyhladzuje pokožku a vytvára tak vákuový efekt. Tak intenzívna mechanická stimulácia spúšťa prirodzené mechanizmy zotavovania pokožky, eliminuje stagnáciu krvi a lymfy, podporuje resorbciu jaziev a jaziev. Liftmassage odporúča vykonať priebeh 10-20 procedúr trvajúcich pol hodiny. Zasadnutia sa môžu opakovať každé dva až tri mesiace.

Postupy na zariadení Lift M6 sú ponúkané v niekoľkých ruských salónoch - väčšina majstrov využíva predchádzajúci model Lift 6, ktorý je oveľa lacnejší. Priemerné náklady na jeden postup - od 1500 rubľov.

Pozrite si video: AUTOvKELLY: 9 krokov ako prezuť auto správne a bezpečne (December 2019).