Kozmetika šetrí z maniakov

Plum pery a triezú hlavu - to je to, čo sľubuje dievčatám novú britskú značku 2LoveMy. Vytvára lesk na pery v kombinácii s ... drogovým testom. Skúška určuje, či v nápoji sú psychotropné látky, ktoré vám boli laskavo ponúkané nádherným cudzincom.

Glitters 2LoveMyLips sú k dispozícii v piatich farbách, od čerešňových až po jasno ružové, a nevyzerajú veľmi pevné - ako od kabelky dievčatá strednej školy. Avšak v každej lesklej škatuli je skryté dosť dospelé zariadenie - rovnaký testovací prúžok v dvoch kópiách. Vyzerá to takmer ako ďalší test, známy väčšine dievčat. Áno, a pracuje na tom istom princípe. Na každom konci pásika sa nachádza na indikátore kruhu. Ak chcete otestovať svoj "Margarita" alebo "Sex na pláži", musíte dať kvapku nápoja na oba hrnčeky a jemne si ju rozotrieť. Indikátory obsahujú rôzne činidlá, ktoré sa nesmú miešať, preto kvapky musia byť aplikované rôznymi prstami. Potom by ste mali počkať, kým pás nevychladne. Ak dokonca jeden z kruhov zmení modrý, znamená to, že v nápoji sú nebezpečné látky. Konkrétne ketamín alebo GHB (gama hydroxybutyrát), ktorý sa neformálne nazýva "lieky na znásilnenie". Najčastejšie sa vlievajú do pohára obete: spôsobujú halucinácie, dezorientáciu a psychomotorickú agitáciu. Obeť stráca zmysel pre realitu a cíti bezprecedentný erotický vzostup. Potom ju môžete zvádzať len kliknutím prstov. Čo úspešne použilo stovky násilníkov po celom svete.

Test určuje iné drogy s menšou presnosťou a nereaguje na Rohypnol (ďalší populárny liek na znásilnenie). Môžete skontrolovať nealkoholické nápoje (okrem tonika), čistý alkohol a koktaily, ktoré neobsahujú mlieko ani smotanu. Tracy Whittaker, výkonná riaditeľka spoločnosti 2LoveMy, hovorí: "Pred vypracovaním testu sme rozhovorom s 10 000 anglickými ženami a zistili sme, že 1200 z nich bolo obeťou" násilia piť "aspoň raz. A nie nevyhnutne v klube! Ukázalo sa, že veľa mladých ľudí pridáva drogy do dievčat v romantických termínoch. "

Osobne môžem, bohužiaľ, potvrdiť: existujú najmenej dva smutné príklady mojich priateľov. Jeden pridaný butyrát na šampanské, druhá extáza na pivo. V obidvoch prípadoch, vďaka Bohu, nezodpovedné mladé dámy, ktoré mali čas na svadbu na tanečnom parkete takmer nahé a prasknuté s neznámymi princami do noci, boli zachránené priateľmi. Ale je to šťastie, ktoré, bohužiaľ, nie je vždy blízko.

Zatiaľ čo high-tech glitter sa predáva vo Veľkej Británii a na mieste, cena je desať libier (asi 500 rubľov). Výrobcovia sľubujú, že spoločnosť 2LoveMyLips sa čoskoro objaví vo väčšine krajín sveta. A nielen v kozmetických predajniach, ale aj v kluboch, baroch a špeciálnych strojoch. Anglické ženy sa však sťažujú, že desať libier na lesk na pery, dokonca tak užitočné, je lúpež. A najlepší spôsob, ako sa vyhnúť znásilňovaniu, je kúpiť koktaily sami a všeobecne piť menej. Okrem toho sú testy jednorazové, to znamená, že je lepšie mať niekoľko zábleskov naraz. Znie to rozumne, ale som si istý, že ruské dámy, ktoré strávia desať libier desať libier za noc a bezstarostne sa nechajú zaobchádzať s kýmkoľvek, cena by sa nemala prekážať.