Wellness prehliadka v Thajsku: Čínska gymnastika skúška

O tom, ako dôležité je zmeniť hviezdu v súhvezdí, pretiahnite kravy za chvost, uvoľnite pazúry a roztiahnite krídla ... aby ste zložili skúšku v čínskej gymnastike.

Dnes je posledný deň tréningu v systéme Yijin Jing, po ktorom účastníci turné absolvovali nejaký druh skúšky. Iba starostliví študenti, ktorí pravidelne študovali, dokázali získať "kredit".

Stas si je istý, že ichin-jing je prvou vecou, ​​ktorú musí začiatočník ovládať. V tomto komplexe cvičení sa sústreďujú najstaršie princípy Shaolin wushu, ktoré učitelia prenesú na študentov zo srdca do srdca. Skladá sa z 12 cvičení, špeciálnych dýchacích techník a koncentrácie. Cvičenie Yi Jin Jing, môže vytvoriť správny obeh v tele, zbaviť únavy a znížiť potrebu spánku. Reguláciou metabolizmu tieto cvičenia pomáhajú schudnúť.

Yi Jin Jing sa najlepšie cvičí dvakrát denne - bezprostredne po prebudení a pred spaním. Shaolin mnísi praktizujú tieto cvičenia od 6 do 8 hodín ráno a od 11 do 12 hodín. Ranné cvičenie zaťažuje telo pred pracovným dňom a večer - upokojuje.

Denný stres, tvrdá práca, nezdravá strava upchávajú energetické kanály a narušujú pohyb qi. Takže existujú vnútorné nepohodlie, úzkosť, strata pozornosti. Preto, ak je to možné, je užitočné zariadiť ďalšie školenia, najlepšie od 15.00 do 19.00.

Naše triedy sa konali trikrát denne: 6.30 hod. Pri mori, v 13.00 a 20.00 v altánku. V posledný deň sa namiesto dennej lekcie uskutočnila dlho očakávaná skúška v altánku. Učeníci, ktorí sa rozpadli na štyri, šli do stredu a postavili tvár do rôznych smerov sveta bez prerušení a výzvou, vykonali Yijin-Ching. Všetci to robili vlastným tempom, ale v priemere komplex trvá asi 20 minút, takže sme to urobili za dve hodiny.

Tu, na ostrove Phuket, skupina praktizovala tento komplex pravidelne, ale po príchode domov sa môže zabudnúť na vykonanie cvičenia. Preto chcem pripomenúť chlapcom, v ktorých postupoch by sa cvičenia mali vykonávať.

1. Prípravná poloha.

2. Wayto predstavuje klub. Prvý formulár.

3. Wayto predstavuje klub. Druhá forma.

4. Wayto predstavuje klub. Tretia forma.

5. Zmeňte hviezdu v konštelácii.

6. Potiahnite deväť kráv po chvoste.

7. Uvoľnite pazúry, roztiahnite krídla.

8. Devíti destiláti otáčajú meče.

9. Zatlačte na tri úrovne.

10. Mladý drak uvoľňuje pazúry.

11. Ležiaci tiger sa vrhá na korisť.

12. Poraziť luky.

13. Wag si chvost, potriasť hlavou.

14. Záverečná pozícia.