Perfektný sex vo veku 20, 30, 40, 50 rokov

Vek dáva každému dôležitému dojmu svoj jedinečný odtieň. To, čo sa vo veku 50 rokov zdá byť veľmi vzrušujúce vo veku 20 rokov, je vnímané ako škodlivé a hlúpe. To je priamo spojené s perfektným sexom. Aký druh potlače na sebe alebo na inom veku kladieme, povieme, sexuálna sebaidentifikácia?

Perfektný sex za 20 rokov. Zriedkavé a odvážne experimenty

So sexom v mládeži, všetko nie je tak dobré, ako sa zdá. Na jednej strane je to mladé telo, ktoré vyžaduje sexuálny výboj. Na druhej strane - intenzívne štúdium, materiálne problémy, veľké množstvo príležitostí, pokušenia, ktoré vyžadujú čas a úsilie a neustály stres - EGE, potom peniaze po telefóne ubehli ... A nikto nezrušil tradičný strach z tohto veku, zmätok a pochybnosti , Nepríjemnosť v intímnych vzťahoch je častým dôvodom, že záležitosti nemajú ani sex, hoci každý, samozrejme, sa o to pokúša.

Stručne povedané, sex za dvadsať rokov je zriedkavé šťastie. Pre chlapcov aj pre dievčatá. Slovami, oni len robia, že kopulujú, ale často je to len rozprávanie na zvýšenie sebavedomia. Paradox: aj napriek skorému nástupu sexuálnej aktivity v modernej mládeži, mladí ľudia skutočne začali mať sex aj o niečo menej, než v tých istých 90-tych rokoch. Ale ak sa chytia, skúste vyskúšať všetko, čo je možné. Experimentujte s postojmi a predmetmi. Podľa štatistík sa štyri páry z piatich pokúsili fotografovať alebo video o tomto procese. A typy pohlavia, predtým považované za zvrátené, orálne a análne, praktizujú takmer všetky mladé páry.

Celkom: zriedkavo, jasne, odvážne, hlúpo.

Dokonalý sex za 30 rokov. Norma života

Po tridsiatich rokoch dosiahne sexuálny život relatívnu rovnováhu. Na jednej strane telo ešte stále veľa umožňuje a užíva si sex, na druhej strane sa objavuje skúsenosť, syn náročných chýb a vedomých preferencií. Mnohí majú tentoraz čas na získanie rodiny a detí a dokonca aj rozvod. Za 30 rokov dochádza k prehodnoteniu vrátane intímneho života. Sex sám prestáva byť veľkou hodnotou. Možnosť, keď sa niekto zmestí, už nefunguje. Zároveň sa zvyšuje význam vysokokvalitného a kvalitného pohlavia. Ak pre dvadsaťročnú a babičku chrápanie na neďalekom lôžku nie je prekážkou, potom pre 30-ročných môže byť zajtrajší skorý nástup do práce rozhodujúcim faktorom pre zlyhanie. A je nepravdepodobné, že sa úplne vytrati, a sex nebude nikam ísť, dokážete dohnať víkend.

Po tridsiatich rokoch je taká zlá vec, ako je rutina, preniká do pohlavia. Ak je na dvadsiatich pohlavích takmer vždy dobrodružstvo s nepredvídateľným koncom, potom po tridsiatich je to vlak, ktorý beží prísne podľa plánu.

Celkom: pravidelne, efektívne, vedome, s potešením.