Fitness, jóga, tanec: populárne plus veľkosti bloggerov

"Ja stratím váhu - idem do telocvične", "Nemožno robiť fitness s mojimi fitness formulármi", "Jóga je kontraindikovaná pre tučné ľudí" - tiež považujete tieto frázy za dobrý dôvod, prečo nemáte ísť na tréningy? Márne! Robenie fitness, jogy alebo tanca môže byť v akejkoľvek váhe. A aby sme to dokázali, vybrali sme si 5 populárnych blogerov plus.

Rose "Diva" Mays

Tento mladý africký Američan z New Yorku váži takmer 105 kg, čo však nebránilo tomu, aby sa stala fitness trénerom, inštruktorom TRX a tanečníkom tanečnice. Jej blog má tipy na to, ako trénovať v potešení a starať sa o svoje telo, ak ste plus-veľkosť. Na mieste sa nachádza aj komplex jednoduchých cvičebných cvičení, ktoré pomôžu vypracovať hlavné svalové skupiny.

Opakujte pre Roses, ak sa chcete trochu zohriať po sviatočných prázdninách.

Dana Falsetti

22-ročný inštruktor jogy zo Spojených štátov dokazuje príkladom, že môžete praktizovať s akoukoľvek hmotnosťou a väčšinou neštandardnou veľkosťou tela. Samozrejme Dana sama váži 104 kg (a pred piatimi rokmi - 32 kg viac) a tvrdí, že to bola joga, ktorá jej pomohla zmeniť svoj postoj k jej telu. "Bol som smutný, cítil som sa bezcenný, zmätený, stratený. Vtedy, keď som cítil, že som sa úplne vzdala, išla som na jogu, pretože to bolo aspoň niečo nové, "povedala v rozhovore pre Daily Mail Online.

Prax ju tak fascinovala, že sa dievča v priebehu času naučila byť učiteľom jogy a teraz pravidelne vedie lekcie a výučbu, vrátane pre jogínov plusovej veľkosti. Ona má tiež blog, v ktorom inšpiruje dievčatá všetkých tvarov a veľkostí, aby liečili jej telo s láskou a praxou. Napríklad video tutorial o tom, ako zvládnuť stojan.

Stojí za zmienku, že Dana je pomerne populárny blogger: má 246 tisíc nasledovníkov na Instagram!

Jennifer Ackers

Je to 47-ročný učiteľ Zumba, ktorého hmotnosť presahuje 110 kilogramov. Mladá dáma ako taká nemá žiadny blog, ale videokanál, kde uverejňuje videá z jej lekcií.

Pozrite sa na niektorého z nich a všimnite si, že formuláre mu nebránia v tom, aby sa premenil na potešenie a vyjadril sa v tanci. Chcete to isté? Potom zobudnite hudbu hlasnejšie a tancujte spoločne pre Jennifer.