Antihrdiny zoznamovacie stránky: ako sa správať s nimi

Rozhodli ste sa hľadať partnera duše na internete? Potom buďte pripravení na to, že namiesto krásnych kniežat sa stretnete s mnohými škaredými škriatkami a zlými orskami, ktoré hrdo ukazujú svoju povahu v dotazníkoch. Prečo sa niektorí muži správajú odporne na zoznamovacích stránkach? A stojí za to sa snažiť zoznámiť sa s takýmito antickými ľuďmi? Učíme sa od odborníka.

Spravidla sa na stránkach s dátumom stretnutia pokúšajú ukázať sa v najpriaznivejším svetle. Vydávajú svoje najlepšie fotografie, kladú dôraz na pozitívne znaky. Stáva sa však aj to, že sa zdá, že osoba zaregistrovala s cieľom prilákať niekoho, ale prejavuje sa odpudzujúcim spôsobom. A takáto taktika spravidla platí pre mužov.

Ako bolo zdôraznené psychológ, sexolog, tréningové centrum pre rodinu a sexuálnu výchovu Secrets Victoria BastrykinaMotívy takéhoto správania sú veľmi individuálne. "Flirtovanie je jemná a krehká vec, ako je humor. Možno je to, že muž so zlým profilom prišiel príliš ďaleko s neúspešnými vtipy. A možno je to naozaj hrubý a strašný človek, "poznamenáva expertka. V každom prípade, bez komunikácie v súkromnom rozhovore, nemôžete presne určiť, aký druh človeka je pred vami. Niektoré závery sa však dajú urobiť analýzou informácií, ktoré muž opustí v stĺpci "O mne".

Veľmi podmienené stránky proti dátumu hrdinov môžu byť rozdelené do troch typov.

"Pathos Narcisy". Profil človeka tohto typu spravidla jasne signalizuje potenciálnym nevestám, že existuje veľa z nich, a ten, ktorý je taký krásny (alebo inteligentný), je jeden. Odlievanie nevesty na narkózu sa odohráva veľmi ťažkým spôsobom, kde sa počíta každý ďalší kilogram, rok života alebo pravopisná chyba. "Ak nie ste blondína 180 cm a váži viac ako 50 kg, nepíšte mi", "Ak viete, čo je odbočka, dajte mi vedieť!", "Nechcem reagovať na" ahoj "a" ahoj "a vaše meno Môžem si tiež prečítať, "muži dotazníky varujú zlovestne. Preto dievčatá by mali stokrát premýšľať a kriticky hodnotiť svoje externé a interné údaje, než sa odvážia napísať takýto "ideálny".

Podľa Victoria Bastrykiny, ak ste narazili na takýto profil, mali by ste byť opatrní. "V podstate nie je zlé, že sa človek napríklad zaoberá určitými vlastnosťami vzhľadu, ale ak sa zjavne nezaujíma o to, aký typ človeka ste, nebude o čom hovoriť," je odborník istý.

Podľa psychológa je snaženie uspokojiť narcisy bezvýznamné. Koniec koncov, zoznam ich požiadaviek môže byť nekonečný, a naopak, je nepravdepodobné, že dostanete niečo iné ako emocionálny chlad a hodnotové úsudky. "Ale každá žena potrebuje muža, s ktorým sa bude cítiť milovaná a žiaduca," dodáva expertka.

"Porazení", Tento typ sa ihneď rýchlo spomalí, aby varoval dievčatá, že je sociálnym loserom a nič z toho nemôže vziať. "Ja som žebrák", "pracujem v McDacke, žijem so svojimi rodičmi, jazdím môjho otcovho penny a všeobecne som náchylný na ľahké záchvaty demencie", "Taxi driver" - "losers" sa môžu pochváliť. Zaujímavé je, že mnohí z nich sa ani nepokúšajú kompenzovať tieto informácie s niečím pozitívnym, ako napríklad "Mám dobré srdce", "svalnaté telo" atď. "Vezmite si to, čo máš alebo čo máš," povedali.

Samozrejme, je možné dúfať, že za takýmito profilmi sú milionári, ktorí vystrašujú obchodných predátorov. To je sotva prípad. Ale podľa Victoria Bastrykinovej s najväčšou pravdepodobnosťou "loséri" naozaj preháňajú svoju ťažkú ​​situáciu. "Za takýmto opisom môže byť človek so stredným príjmom, vôbec nie žebrák a nežijúci so svojimi rodičmi," hovorí expert.

Avšak, pred zmenšením sociálnej línie človek jasne preukazuje pochybnosti a strach z konkurencie. Ako zdôrazňuje psychológ, "porazený" očakáva určitú povzbudenie alebo ľútosť od potenciálnej nevesty: "Pre ženu, napríklad v reakcii na takýto impulz jeho duše, napísala:" Takže, prečo si žebrák? Budem pracovať a môžeme žiť v mojom byte. "

Mám sa s takým mužom stretnúť? Samozrejme, že je to! Ale len vtedy, ak milujete úlohu dobročinky a "mamičky" vo vzťahu.

"Cynics". Takáto vec ako "láska hra" a "flirt" sú jasne cudzie na tento typ internetových princov. Priamo a zhruba naznačujú svoje potreby a podmienky na ich implementáciu a súčasne devalvujú vaše odhadované hodnoty. "Ak nemáme tretí deň sex, naše cesty sa budú rozchádzajúť", "Ak sa chcete oženiť, prejdite prstom doľava". Chápem, že je to netrpezlivá, ale pochybujem o tvojich jasných myšlienkach "," Nechcem tráviť úbohých bláznov, ktorí očarujú, ale v skutočnosti - opice "," Ak ste hrdý na vozy, potom ste lesom, "povedal cynik.

Podľa odborníka môže byť za cynizmus skrytý ako pravá životná pozícia a zraniteľná duša. "Predpokladaný sarkasmus je niečo ako obranný mechanizmus. Možno, že takýto človek zažil bolestný zážitok zo vzťahov alebo ťažkú ​​prestávku a ešte nie je pripravený otvoriť sa novým ľuďom, "vysvetľuje Victoria Bastrykina.

To však možno spoľahlivo overiť iba v priebehu živých komunikácií. Takže roztomilý "cynik" má dôvod napísať ako prvý. No, v deň, kedy si sám pochopíte, či vám takýto muž vyhovuje, alebo nie.

Aké sú profily mužov, ktoré práve stojí za to "kefkou doľava"?

Podľa psychológa by ste mali byť upozornení na dotazníky, v ktorých nie je ani fotografia, ani informácie o vás, ale len neurčitá prezývka, vek a mesto bydliska. Mali by ste tiež venovať pozornosť tomu, či v profilu muža existujú pochybné fotografie - genitálie, sexuálne doplnky atď. Je tiež dôležitejšie komunikovať s tými, ktorí publikujú v dotazníku obrázky s inými ženami, bez toho, aby vysvetlili, kto sú.

"Rovnako je lepšie sa pokúšať začať rozhovor, ak mužský dotazník naznačuje konkrétny účel stretnutia, ktorý sa nezhoduje s tvojim. Napríklad, potrebujete dlhý teplý vzťah a stretne sa na jednu noc. Samozrejme, existuje šanca, že po tejto noci sa rozhodne zostať s vami v dlhom a teplom vzťahu, ale nemali by ste dúfať na úspech, "hovorí Victoria Bastrykina.

Ako by mal vyzerať profil primeraného človeka?

Podľa psychológa by ste mali venovať pozornosť tým profilom, v ktorých muži otvorene naznačujú množstvo informácií o sebe. Publikujú fotografie, v ktorých môžete jasne rozoznať ich tvár a telo v plnom raste. "Takisto veľkým" plusom "bude prítomnosť odkazov na dotazníky na účtoch v iných sociálnych sieťach. Tu môžete vidieť ďalšie fotografie alebo textové príspevky, ktoré možno použiť na záver o štýle a životnom štýle muža, "dodáva expert. A, samozrejme, pozorne prečítajte stĺpec "O mne". Zvyčajne budú informácie v ňom označené humorom, pozitívnou správou a bez pravopisných chýb. "V dobrom profile človek určite uvedie účel známeho, rovnako ako svoje vlastné záujmy, aby sa každá mladá dáma mohla riadiť niečím iným ako obrazom. Dotazník adekvátneho človeka v žiadnom prípade neobsahuje urážky alebo kruté hodnotiace úsudky, ako napríklad "Nenávidím mastné" alebo "všetky blondínky sú hlúpe," uzatvára expertka.