Je možné zvýšiť člena doma?

Ak váš milenec je stále ohromený dospievajúcimi komplexami o veľkosti jeho dôstojnosti, uistite sa, že mu ukážte náš materiál. Pokusy o zvýšenie penisu doma zvyčajne, bohužiaľ, nekončí nič dobrým.

Aby sme povedali pravdu, ľudia sa starajú o veľkosť penisu viac než ich partneri. Podľa štatistík je 85% žien spokojných s dôstojnosťou svojich milovaných, zatiaľ čo 45% zástupcov silnej polovice ľudstva ho považuje za malú. Zároveň je podľa štatistiky priemerná dĺžka penisu 12,9 cm v stave erekcie a 8,8 cm v pokoji odpočinku. V absolútnej väčšine prípadov je veľkosť mužského penisu úplne normálna alebo dokonca mierne nad normálnou hodnotou. Mikropén (menej ako 6,5 cm v stave erekcie) sú pomerne zriedkavé a sú zvyčajne tvorené kvôli nejakej závažnej hormonálnej alebo inej poruche v tele. Štatisticky majú Rusi veľmi nízke riziko, že sa dostanú do tejto kategórie. Existujú údaje, podľa ktorých sú najmenšie penisy medzi obyvateľmi Severnej Kórey a najväčšie sú medzi obyvateľmi Konga. Rusko, rovnako ako väčšina európskych krajín, je niekde uprostred.

"Zvýšenie veľkosti pohlavných orgánov sa vyskytuje počas pubertálneho obdobia pod vplyvom mužského hormónu - testosterónu," vysvetľuje Igor Radevich, sexolog-andrologist, Centrum plánovania rodiny. - Je to prirodzený fyziologický proces. Žiadne cvičenie alebo manipulácia nemôžu mať rovnaký účinok. Samozrejme, že je možné penis roztiahnuť, ale skôr alebo neskôr to povedie k zhoršeniu alebo strate jeho funkcie. "

Tu sú najpopulárnejšie techniky, ktoré sľubujú zväčšenie penisu aspoň o 2-3 cm.

masáž

Väčšina pohybov takejto masáže pripomína zoznam ručných techník z učebnice žien na tému "Najlepšie manuálne techniky skúsenej milenky". Rôzne trenie, uchopenie, strečing - to všetko je zamerané na vývoj väzov, ktoré pravdepodobne pomáhajú zvýšiť dĺžku penisu, rovnako ako obnoviť krvný obeh, ak je to z nejakého dôvodu alebo iné rozbité.

Aký je výsledok? Najpriaznivejším výsledkom takejto masáže je erekcia a ejakulácia. A z dlhodobého hľadiska - pochopenie, ktorá technológia dáva človeku najväčšiu radosť. Ale často sa to deje iným spôsobom ... Bez výpočtu sily tlaku alebo trenia, človek poškodí jemnú pokožku penisu, najmä ak zabudne na použitie mazív.

Použitie zariadenia Extender

Tento dizajn je umiestnený na hlave penisu a spočíva na základni na svojej základni a pubickej kosti. Napätie nadstavca sa môže meniť, čím sa penis postupne pretiahne. Tento prístroj musíte pravidelne nosiť niekoľkokrát denne po dobu 1,5 hodiny aspoň počas niekoľkých mesiacov! V opačnom prípade výrobcovia rozširovacích prístrojov nezaručujú účinok.

Aký je výsledok? Ľudia, ktorí chcú venovať 4,5 hodiny svojho času, sa ťažko dokážu predstaviť na takúto "zábavu", čo je tiež veľmi bolestivé. Áno, a táto metóda má mnoho vedľajších účinkov: modriny a modriny, poškodenie obehu, roztrhnutie vnútorného tkaniva.