Marina Korpan: "Pred očami stratili váhu"

Keď som sa vrátil z Bavorska, spomínam si na nádhernú nemeckú architektúru, malebné jazerá a hory a dievčatá z mojej skupiny: tvrdo pracovali a dosiahli prvé výsledky v strede turné.

Veľmi sa mi páčilo Bavorsko: príroda, priateľskí ľudia a maľované domy s malými elegantnými balkónmi v kvetinách. Využili sme čas na výlety do plného rozsahu, skúmali sme historické centrum Mníchova, Innsbrucku a zámku Neuschwanstein a tiež som mal čas pozrieť sa do Salzburgu a Wemdingu, kde som cítil Alice v ríši divov. Nie je to nič, čo sme sa zhromaždili spolu s celou rodinou, aby sme šli do rovnakej oblasti: vždy som sníval o tom, že som si oslavoval Nový rok niekde v Európe a minulý týždeň Nemecko mi úplne a neodvolateľne získalo srdce.

Dievčatá, ktoré prišli so mnou pracovať na systéme oksisayz, nepoškodili. Napriek tomu, že desať ľudí pred cestou sa nezúčastnilo systémov na zníženie hmotnosti v dýchacích cestách, všetci sa zapojili do tréningového procesu, rýchlo sa dostali do pohodlia a na tretí deň som zistil, že pred očami len schudnú! A to aj napriek skutočnosti, že po aktívnych prechádzkach a výletoch sme prišli do hotela, aby večer večer okolo deväť večer a často sme si dovolili zabudnúť na správnu výživu. Brucho, stehná - oxysize ušetrili ďalšie objemy. Výkonová záťaž bola väčšia ako pri cvičeních telesného ohybu, pretože v tomto systéme sa súčasne vykonáva špeciálne dýchanie a cvičenie. Ale napriek ťažkostiam dýchacieho systému sú tri "pred inhaláciou" a tri "pred výdychom" obzvlášť ťažké - dievčatá sa vyrovnali.

Mojou ďalšou prehliadkou je fitness víkend v moskovskom regióne, ktorý sa bude konať od 23. septembra do 26. septembra. V tejto dobe budeme chudnúť zdokonaleným systémom bodyflex, ktorý je viac fyziologický a efektívny ako americký originál. Vysvetlím každému účastníkovi triedy všetky jemnosti dychovej techniky a vyberiem jednotlivé cvičenia pre problémové oblasti. Starostlivosť o vaše telo je nevyhnutné nielen pred začiatkom sezóny: ak už začnete pracovať na seba, nemusíte sa mučiť maratónmi a diétami, ktoré je nepravdepodobné, že vám prinesú dobré výsledky.

Od prvého fitnes víkendu rád chodím do Fiesta Park. Tam si môžete prechádzať medzi dubmi a borovicami, dýchať čerstvý vzduch, plávať v bazéne - vo všeobecnosti si užiť svoj čas. Poďte a ak rodina neopustí, vezmite svoje deti s vami, so svojimi manželmi - napríklad to robím. Zatiaľ čo sa budeme zaoberať, priblížiť sa ku každému vdýchnutiu a vydychovaniu k postaveniu vašich snov, budú určite nájsť niečo, čo sa dá urobiť, keď sa stretnú v dobrej spoločnosti: stali sme sa priateľmi s mnohými účastníkmi predchádzajúcich zájazdov a víkendov. Čaká vás!

čo: Fitness víkend "Bodyflex - Strata hmotnosti s Marina Korpan."

kde: Hotel Fiesta Park, Moskva.

kedy: 23. - 26. september.

- v časti "Aktívny odpočinok".

Užitočné odkazy:

Video "Bodyflex" a "Lose Weight with Marina Korpan" vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".