Alena Mordovina: "Napíšte listy svojmu podvedomiu!"

Nedávno som navštívil psycho-tréningové stretnutie, ktoré som navštívil jeden z mojich obľúbených koníčok a zistil, že môžete písať listy do vášho podvedomia. Čo je to a či má kúzelný recept fungoval, poviem vám to dnes.

Máme záujem o náš osud, aby sme boli dobre. Ale mnohé naše návyky a reakcie na životné situácie sú deštruktívne, ako napríklad hnev, závisť. Ako zmeniť stereotyp myslenia a zlepšiť kvalitu života bez použitia násilia voči sebe, bez toho, aby ste sa rozbili? Citát z filmu "Kráľovná čerpacej stanice" je blízko ku mne: "Zmenil si sen?" - "Nie, zmenil som sen". Môžeme sa ho pokúsiť použiť v živote, meniace sa návyky. K tomu existujú nástroje, ako sú povedomie a pozitívne myslenie. Rovnako ako tvrdenia (z latinského tvrdenia - "potvrdenie") sú krátke frázy obsahujúce pozitívne výroky a postoje. Hovorí sa, že opakovane opakované a písomné vyhlásenia môžu dosiahnuť podvedomie, a tak zmeniť život k lepšiemu.

Existujú pravidlá pre písanie afirmácií.

- Táto veta by nemala byť abstraktná. Napíšte v súčasnom čase, ako keby sa vám teraz stalo.

- Vyhnite sa "nie" častice.

- Táto veta by mala byť stručná, krátka a veľmi zrozumiteľná pre vás.

- Affirmácie nemožno čítať mechanicky, musíte veriť, že to, čo je napísané, sa už teraz deje.

Existuje teória, že ak napíšete jednu afirmáciu 100 krát, potom to bude priamo zaznamenané v našom podvedomí. Skúsil som - a to fungovalo! Strávil som len 15 minút naraz, ale dôvera k sebe a moju silu vzrástla o 99%!

Bolo to tak. Nedávno som mal nehodu, malú, ale nepríjemnú. Pri čakaní na políciu som psychicky písal listy ... na moje podvedomie. Jedna veta: "Som dobrý vodič." Uplynul mesiac a doteraz na ceste neboli žiadne udalosti. Možno to je náhoda, ale stále verím, že moje listy sa dostali k "adresátovi". Skúste dať si pozitívny postoj a, samozrejme, zdieľajte svoje skúsenosti!

Užitočné odkazy:

Videohovory "Yogalates" a "Pilates" s Alenou Mordovinou vo fitness video knižnici klubu "LIVE!".