Tanečný vzdelávací program Ilya Vyaltsev: stredná škola

Ako sa stal dom, ktorý prvýkrát začal takto tancovať a čo je dnes hlavným trikom štýlu.

Koncom 80. rokov sa domček konečne presunul do samostatnej oblasti s pôvodným názvom. V deväťdesiatych rokoch získal pohyb skutočne univerzálny rozsah. Dom bol všade - od domácich kuchýň po hlavné kluby. Začali bitky a festivaly. Preto sa objavili ich hviezdy. Nemám presné informácie o tom, ale ľudia, ktorí by mohli niečo povedať, sú v svedoctve zmätení. A nebudem vás mýliť. Poďme priamo na základy.

Základné informácie

Takže hlavné pohyby domu 90. rokov sú: salsa, salsa hop, crosswalk, križovatka. Aby ste pochopili, čo to je, počúvajte: 2 v izbe, Adonis, Joe Smooth, Mr. Lee.

Pre koho

Ale znova, pre každého, kto miluje dom, nemôže sedieť stále na disco, funk v kombinácii s hip-hop rýmy a len pre tých, ktorí chcú byť v tejto téme.

Osobné skúsenosti

Už som povedal, že som sa v roku 2005 vrátil do domu (). Bol som jedným z prvých ruských tanečníkov, ktorí začali tancovať presne dom. V roku 2006 dokonca získal druhé miesto v šampionáte, ktorý sa konal v moskovskom klube "Mio". Myslím, že som získal druhé miesto nezaslúžene, aspoň som bol lepšie oblečený ako víťaz.

House je akýmsi mixom afro a tap dance. Na prvý pohľad sa opakujúce zložité pohyby zdajú byť neskutočné. Pretože nohy tanečníkov jednoducho nezastavujú a "miesia" tanečný parket s divokou rýchlosťou. Neboj sa! , Všetko je pochopené prostredníctvom praxe. Čím viac trénujete, tým rýchlejšie a zručnejšie ste. Medzitým sa cvičíte, budem vám písať o dome roku 2000. Sledujte príspevky a tancujte viac!

Užitočné odkazy:

Hip-hop video stretnutia s Ilyou Vyaltsev vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".

Video relácie "Hip-hop show" s Ilyou Vyaltsev.

Video stretnutia "Hip-hop show" Svetlana Litvinová a Ilya Vyaltsev.

Video stretnutia "Moderné tance" s Ilyou Vyaltsev.