Funkčné školenie s telocvičňou

"Jednoduché a inteligentné" - to je, ako často fanúšikovia charakterizujú tento simulátor. S Gymstick je ľahké vybrať správne zaťaženie a cvičenie, ktoré vám pomôžu schudnúť, posilniť svaly, zlepšiť koordináciu, flexibilitu a rovnováhu.

Presne povedané Gymstick - samozrejme nielen "gymnastická palica", ale jej hybrid s expandérom. A veľmi dobrý hybrid. Po pripojení dvojice gumových tlmičov s pútkami na konce svetelného hriadeľa, tvorcov projektilov, fínskych športovcov a zakladateľov Gymstick International Oy okamžite zmenil tyč na multifunkčný simulátor.

"S Gymstick môžete urobiť desiatky, ak nie stovky, všetkých druhov cvičení rozvíjať silu, flexibilitu, koordináciu, rovnováhu," hovorí Anna Sevostyanova, odborná spoločnosť "FitnessDom". - A mnoho z týchto cvičení vás rozvíja v niekoľkých smeroch naraz a rôzne svalové skupiny vás robia tvrdo pracovať, vrátane stabilizácie svalov. A fitness tréneri, rovnako ako bežní používatelia, pokračujú v vynájdení nových pohybov s Gymstick, uverejňovanie fotografií a videí z tréningu na internete. Takže nájdenie toho, čo je pre vás potrebné, nebude ťažké. "

Ako vybrať vhodné zaťaženie. Tento simulátor je k dispozícii v piatich farbách, z ktorých každá zodpovedá určitej úrovni odolnosti. Zelený Gymstick vám dá zaťaženie, ktoré je vhodné na prácu s hmotnosťou 1-10 kg (pre začiatočníkov a štíhlé mladé dámy), zlaté - s hmotnosťou 1-30 kg (pre skutočne silných mužov).

"Okrem toho môže byť odpor v priebehu cvičení upravený," hovorí Anna Sevostyanova. "Ak to nestačí, jednoducho vtlačte gumu trochu na palicu, ak je príliš veľká, naopak odskočte."

Kto môže tréning s Gymstick?

Absolútne všetci! Odborníci chvália Gymstick pre svoju všestrannosť. S "zázračným prútikom" bude rád, že "hrajú" školákov. Simulátor bude milovať dievčatá, ktoré by chcú schudnúť a posilňovať svaly, ale zároveň sa nemenia na slečnu Olympiu. Muži dostanú s ním primerané zaťaženie, ak samozrejme vybrať projektil s veľkým odporom. Gymstick cvičenia sú zahrnuté v rehabilitačných programoch. Môžu sa robiť na skupinových lekcií vo fitness centre, samotný doma, tento shell je vhodný na výlety s vami.

Ako vytvoriť tréning

* Rovnako ako ostatné funkčné tréningy, môžu byť spojené s silou a kardio vedením 1-2 krát týždenne, Ak praktikujete len s guličkou, urobte to. 3-4 krát týždenne.

* Vykonajte každé cvičenie 12-15 krátrobiť 1-3 prístupy v závislosti od vašej úrovne fitness. Posledné tri opakovania by sa mali robiť s ťažkosťami bez toho, aby sa táto technika narušila.

* Byť zaoberal s Teplo, uistite sa, nosiť atletické topánky a, vloženie nohy do tlmičov, upevnite gumu do stredu nohy - tak takmer určite nebude skákať.

* Na začiatku každého cvičenia nastavte dĺžku tlmičov tak, aby boli mierne napnuté a vo východiskovej polohe. Z tohto dôvodu nielenže mierne zvýšite zaťaženie, ale aj gumu upevníte: ak sa nehýba, nebude sa pohybovať od správneho miesta.

* Príďte s cvičeniami, neťahajte gumu viac ako 4 krát z pôvodnej dĺžky. Zakrúte ho na palicu, nezačínajte na rukoväti. Obe aj iné skracujú životnosť simulátora.