Ako Ivan Kristoforenko našiel inšpiráciu v Omsku

7. augusta, inštruktor "LIVE!" Ivan Krishtoforenko vystúpil na Deň miest v Omsku. Na oboch miestach bola považovaná za skutočnú hviezdu.

V nedeľu spočívajú všetci normálni ľudia. Nie že sme s Vany Krishtoforenko! V 6:30 ráno naše lietadlo už odletelo do Omsku. Faktom je, že Ivan bol pozvaný na účasť na oslave Deň mesta - tento rok Omsk otočil 295 rokov.

Mal som trochu obavy z nášho umelca: predtým bola Váňa na koncerte Rómky Kengi a vrátila sa domov krátko pred odchodom na letisko. Našťastie, všetky tri hodiny letu, Váňa spala sladko a vystúpila z rampy a bola plná energie. Slnko v Omsku žiarilo jasne - šťastie s počasím na Deň miest.

Prijatím batožiny (ťažký kufor so suvenírmi z "LIVE!" Určený pre najaktívnejších divákov) sme išli do fitnes klubu Grand Fitness Hall. So svojim hip-hopovým tímom musel Ivan vyskúšať svoje dve vystúpenia. Počas piatich minút, vymieňali si záhadné tanečné pojmy, dospeli k úplnému porozumeniu. Ušetril čas Vanya strávil na výlet do kaderníka a solária: na javisku mal umelca vyzerať perfektne.

V 17.00 hod. Ivan otvoril slávnostné podujatie "Mládežnícky nábreží výročia Omsku". Zatiaľ čo sme šli na miesto, boli sme presvedčení, že to bolo propagované mocne: v rádiu sa hralo oznámenie a na plagátoch Deň mesta vyšlo veľké množstvo tlače na Ivana Kryshtoforenka. A reklama mala taký efekt: na scénu čakali diváci diváka a najdôležitejšie - pekne mladí diváci, ktorí boli pripravení zopakovať akýkoľvek pohyb po návšteve hviezdy. Tancovanie, Ivan celý čas povzbudil publikum k mikrofónu a za pol hodiny sa podarilo dosiahnuť mimoriadnu koherenciu, ako pri natáčaní hudobného videa.

Inšpirovaní úspechom sme sa dostali do parku "Zelený ostrov", aby sme sa zúčastnili výstavného programu "Mládež rodí mestá". O 20:00 sa Ivan dostal na hlavnú scénu. Tam bolo ešte viac divákov a radi sa zapojili do procesu: tancovali sa s Vanyou a jeho hip-hopový tím, tlieskali, začali "vlnu". Všetci sa bavili, mladí a starí. Deti, ktoré sedeli na ramenách svojich rodičov, vyskočili do rytmu hudby a jedna staršia dáma, ako povedala neskôr Vanya, "lepšie osvetlila chlapcov a dievčat": dať tašku na asfalt a vydala sériu zložitých pasov.

Napokon, Ivan, ktorý dal mikrofón stranku, vydal sólovú show a dav vybuchol s ováciou. Na druhej strane potom dlho chválil schopného Omsk: "Nastya, len vidíte, koľko ľudí tu môže tancovať! Všetky moje pohyby boli čítané okamžite! "Vanya zažiarila, bol hrdý, že sa mu podarilo. Táto cesta ho inšpirovala tak, že ani v lietadle sa nemohol upokojiť a prišiel so zväzkami pre budúce vystúpenia.

Ďakujem, Omsk! Uvidíme sa znova!

Osobitné poďakovanie administratíve mesta Omsk: ministerstvo kultúry a osobne Viktor Mikhailovich Demchenko, rovnako ako ministerstvo pre záležitosti mládeže a osobne Elena Nikolaevna Demchenko. A samozrejme tím Grand Fitness Hall! Vďaka chlapom za podporu!

Užitočné odkazy:

Video lekcie "Tanec pre deti" s Ivanom Kristoforenkom vo fitness-video knižnici klubu "LIVE!".