Oksisayz s Marina Korpan // 10-11 deň // Pridať ležiace cvičenia

Nová časť cvičení gymnastiky Oxizujte s Marina Korpanradu odborníka na výživu a kozmetika. A navyše, Marina tentoraz odpovedá na otázky, ktoré sa najčastejšie pýtajú jej študenti.

Ako kombinovať tréning s jedlom, môžem piť pred, po a počas tréningu?

Pred tréningom nemôžete jesť po dobu troch hodín - po hodinu. Môžete piť vodu pred a po škole. A dokonca aj počas tréningu, ale trochu.

Musím dýchať podľa metódy oxyázy počas dňa bez toho, aby som robil cvičenia?

Nie nevyhnutne, ale užitočné. Ak existuje príležitosť zostať na čerstvom vzduchu, dýchajte podľa metódy a bez cvičenia.

Môžem prestať medzi cvičením?

Ak sa práve začínate študuť, môžete si dať čas prestať. Ale po týždni alebo dvoch musíte trénovať bez prerušenia.

Môžete sa vyrovnať s oxysézou s Marina Korpan počas spinálnej kýrie?

Nemôžete robiť cvičenia s otočením tela. So zvyškom cvičení, všetko individuálne - poraďte sa so svojím lekárom.

Môžem sa zaoberať oxysézou s korytnačkou Marina Korpan pre kŕčové žily?

Môžete, ale len eliminovaním statických cvičení na jednej nohe. Nezabudnite zvýšiť počet opakovaní iných cvičení, aby ste vykonali najmenej 30 cyklov dýchania za tréning.

Je možné pracovať v určitých zónach?

Ak chcete chudnúť v určitých oblastiach, môžete robiť len cvičenia pre tieto oblasti. Nezabúdajte však, že počet opakovaní v tomto prípade bude potrebné zvýšiť, aby ste vykonali najmenej 30 cyklov dýchania za tréning.

Je možné robiť gymnastiku v kritických dňoch?

Áno, pokračujte v štúdiu, ak nie je silná bolesť.

Ak môžete po pôrode trénovať, koľko času by malo prejsť?

Predtým sa poraďte s lekárom. Zvyčajne, ak je narodenie bez komplikácií, po 1-1,5 mesiaci sa môžete začať zaoberať.

Cvičenie s prístrojom Marina Korpan: 10-11 dní

Pridať do Oksisayz komplex s Marina Korpan tri nové cvičenia. Ak vykonávate každý jeden raz, budete mať 24 dýchacích cyklov (popis dýchania podľa oxyseizácie - tu). Ak chcete zvýšiť počet dýchacích cyklov na 30 za tréning, zopakujte cvičenia na problémových oblastiach, ktoré vás zaujímajú.

1. Sklopte späť

Ako vykonať. Dostaňte sa na kolená, postavte nohy dohromady. Nakloňte panvu. Vytiahnite čiaru od kolena k korune, opierajte sa o pohyb bokov a roztiahnite ruky dopredu. Nepokrčte si chrbát, napnite zadok. Vykonajte dychový cyklus (popis dýchacej techniky je tu).

Prečo: spaľujeme tuky na prednom povrchu stehna, posilňujeme štyri svaly stehna, gluteus maximus a svaly chrbta a brucha.

2. "Butterfly"

Ako vykonať. Posaďte sa na rohož, zložte podrážku nohy na podrážku a rozdeľte kolená. Ruky položte na podlahu za chrbtom. Pokúste sa stlačiť kolená na podlahu a vytiahnuť svoje päty čo najbližšie k vám. Neuvoľnite svoje nohy, nezakrývajte si chrbát, natiahnite si hlavu. Vykonajte dechový cyklus.

Prečo: spaľujeme tuky na vonkajšej a vnútornej strane stehien, posilňujeme svaly v týchto oblastiach.

3. "Most"

Ako vykonať. Ležať na rohoži, ohýbať nohy a položiť ich na nohy na stranách mimo rohož. Strečte svoje ruky pozdĺž trupu. Roztiahnite ponožky navzájom. Zvýšte panvu čo možno najvyššie kvôli úsiliu zadku a spojte sa s kolenami.

Prečo: spáliť tuk na nohách a zadok, posilniť svaly v týchto oblastiach.

Programy výživy a starostlivosti o telo

Oxidujte s Marina Korpan: 10 dní

Výživový program. Pridajte produkty, ktoré aktivujú tvorbu kolagénu

Počas každej stravy, najmä ak rýchlo schudnete, by mala byť pokožka posilnená nielen zvonka, ale aj zvnútra. Pridajte do potravín, ktoré prispievajú k tvorbe kolagénu. "Jedná sa o jedlá bohaté na pektín, jedlá, ktoré obsahujú želatínu," hovorí Ekaterina Belova, výživu, hlavný lekár Centra osobnej výživy "Nutrition Palette". - Na obed dnes, ak je to možné, jesť želé ryby. Určite - jablko alebo hruška. A ďalších 100 gramov morských rias. V nej je veľa jódu - stopový prvok, ktorý je potrebný na to, aby schudol a ktorý často chýba obyvateľom regiónov ďaleko od mora. "

Pozrite si video: Оксисайз Марина Корпан (Jún 2019).