Festival mládeže a študentov

V dňoch 8. až 11. apríla bude Inštitút telesnej výchovy hostiť festival Šport a fitness - Hnutie mladých. Táto udalosť je unikátna, len ak sa nič takého nestalo od času televízneho seriálu "Robte to s nami, robte ako my, urobte lepšie ako my!"

Počas troch dní zábavy Inštitút telesnej výchovy zabudne na skúšky a diplomovú obhajobu: študenti budú súťažiť medzi sebou, učitelia budú sedieť na porote. Okrem nich budú publikum a haly naplnené deťmi a dospievajúcimi vo veku od 12 do 18 rokov, ktorí sa zúčastnia aj súťaží. Každá osoba bude môcť sledovať, čo sa deje - vstup do stánkov je úplne zadarmo.

"Šport a fitnes - pohyb mladých" je jedinečnou udalosťou svojho druhu. Nie je to len zaujímavý program, v ktorom sú ohlásené majstrovstvá, majstrovstvá a workshopy na fitball, vodná aerobik a tanečná gymnastika. Hlavná vec je prvý taký festival za posledných dvadsať rokov. Nie príliš veľa teenagerov zaujíma športy. A ak má záujem, potom extrémne a drahé typy ako snowboarding a (bicykel freestyle). Náhle sa stane šťastie a tento festival prinesie dôležitosť bežnej telesnej výchovy.

"Ja sám som študoval v tomto inštitúte," hovorí inštruktor televízneho kanála "LIVE!" A vôbec to nemôžem ľutovať. Pokiaľ ide o tieto festivaly, podľa môjho názoru by ich malo byť stále viac a viac. " Počas festivalu bude Svetlana držať majstrovskú triedu a úprimne dúfa, že nakazí každého, kto prichádza s tanečným vírusom. Naozaj dúfam, že v týchto troch alebo štyroch dňoch sa niečo zmení v mysliach dnešných teenagerov metropoly a prestane sedieť do nohavíc pred televízorom.