Piloks: Čo potrebujete vedieť, ako schudnúť?

Ak je vaším cieľom zbaviť sa ďalších kilogramov, neexistuje lepšie riešenie, ako robiť pilox - aktívnu prax s prvkami Pilates, kickboxingom a boxom. Avšak, ak sa bezstarostne odvolávate na techniku ​​pilox, stratí váhu zostane sen potrubia. Čo by malo venovať pozornosť schudnúť rýchlejšie, hovorí vodca programu "Piloks" Elena Soghomonyan.

"Piloks" na chudnutie

Často som sa pýtal, ako rýchlo schudnúť s pomocou mojej disciplíny "Piloks", Odpoviem, že je nemožné schudnúť s rýchlosťou blesku, ale ak stratíte váhu, výsledok trvá dlho. Koniec koncov, počas tried je všeobecné posilnenie tela, zvyšuje vytrvalosť a zlepšuje pružnosť a v dôsledku toho je nahradenie tukového tkaniva svalovou hmotou a strata hmotnosti. Existujú však niektoré pravidlá, na základe ktorých môžete schudnúť v kratšom období.

Majte krok

Urobte všetky cvičenia pomerne vysokým tempom. Spočiatku je to ťažké, pretože mnohé pohyby sa zdajú byť nezvyčajné aj tým, ktorí poznajú Pilates a bojové umenie, nehovoriac o nových osobnostiach na fitnes. Piloks je zmes rôznych smerov, takže cvičenia v tejto praxi sú nezvyčajné a vyžadujú určitú zručnosť. Do piloxu častejšie a pravidelnejšie opakujte väzy doma pred zrkadlom - týmto spôsobom sa zvyknete na pohyby rýchlejšie a môžete pracovať vysoko.

Svaly pracovného centra

Počas okupácie piloxu často robia cvičenia v bojovom postoji. Zatiaľ čo v tejto polohe je veľmi dôležité udržať hýždeň a svaly stredu dotiahnuté, ktoré zahŕňajú svaly panvového dna, svaly pozdĺž chrbtice a membránu. S napätím týchto svalov pôsobí priečny sval brucha, ktorý je zodpovedný za formovanie pásu a pálenie tuku v tejto problematickej oblasti. Takže neuvoľnite svaly centra a čoskoro sa v zrkadle nerozpoznáte!

Nosná hmotnosť

V piloxe sú takmer všetky cvičenia s prvkami bojových umení založené na prenose hmotnosti z jednej nohy na druhú. Nebuďte leniví a svedomite prenášajte hmotnosť z chodidla na nohu - preto rýchlo pumpujete celý chrbát stehien. Neprestajne nosiť váhu nie je tak jednoduché, tento prípad si vyžaduje vytrvalosť, ale výsledok je pôsobivý: boky majú krásnu úľavu.

Vezmite vyššie

V učebni často vykonávame kopy s oneskorenými nohami v hornom bode. To je jeden z najlepších cvičení na chudnutie, pretože to funguje zároveň svaly centra a nohy. Čím vyšší je kop, tým aktívnejšie sú brušné a chrbtové svaly. A mimochodom, pokúste sa neopierať ani s týmito kopmi. Keď držíte chrbát vzpriamené, je oblasť lýtka oveľa intenzívnejšie spracovaná. Nohy schudnú a tzv. "Popyinské uši" (lýtka) zmiznú.

Nedržte si dych

Pri hlbokom a voľnom dýchaní dostáva naše telo kyslík potrebný na normálny metabolizmus. Ak sa zaoberáme intenzívnou praxou a súčasne dýchame plným prsníkom, tuk sa spaľuje v tých oblastiach, ktoré sú momentálne napäté (táto technika je založená na celej metóde oxyseize a bodyflex). Preto vám odporúčam, aby ste počas cvičenia neudržali dych.

A, samozrejme, dávajte pozor na vašu stravu. Po triede s pocitom úspechu nie je potrebné, aby ste sa dostali do chladničky a tiež sa naplnili na noc - podajte večeru nepriateľovi alebo aspoň svojmu manželovi. Nepoužívajte dlhé prestávky medzi jedlami a jedzte v malých porciách. Pite veľa vody, nezabudnite chodiť na čerstvom vzduchu a urobte stožiar 3-4 krát týždenne. Výsledok nebude trvať dlho počkať: budete sa cítiť lepšie, chudnúť, vaše svaly budú silnejšie a hrubšie, čím vytvoríte krásnu a harmonickú úľavu.

Chcete študovať online?

V knižnici fitness video nájdete všetky triedy videí Pilokov s Elenou Soghomonyan.