10 mýtov o mužskej sexualite: najviac potlačené stereotypy o sexe

Mužská sexualita je obklopená nespočetnými mýtmi. Je jasné, že v čase, keď človek trval vo vojne zmizol, potom na love, žena, ostrihaná vo veži a viazaná staviteľom domu, mala veľa otázok o svojom libuse. Ale teraz ?! Tu je mužský pohľad na najviac potlačené stereotypy o sexe.

1. Všetky myšlienky mužov sú len o sexe.

Áno, myslíme na to často. Ale nie celú dobu. Koniec koncov, stále existujú cenové ponuky, počítačové hry a hokejové zápasy. A napriek tomu, čím lepší sex má človek, tým menej si myslí o ňom vo svojom voľnom (od sexu) čase.

2. Všetci ľudia majú hladké holené puby.

Pravdepodobne sú výrobcovia holiacich doplnkov zapojení do tohto stereotypu. Dokonca aj Napoleon, ktorý sa vrátil z bojových polôh k svojej milovanej Josephine, poslal posla dopredu: "Neohližujte sa a nepremyte dva týždne!" Samozrejme, že nie sme všetci takí napoleonovia, ale voľba "ako Barbie" určite nie je pre masu "spotrebiteľa".

3. Všetci ľudia sú blázni v otázke orálneho sexu.

Tento mýtus musí byť aspoň opravený: sme blázni dobrý orálny sex, čo je veľmi zriedkavé. Mnoho žien jednoducho nevie, ako to urobiť: či už čakajú na zázrak, sotva sa dotýkajú svojich rúk ("stačí, že som sa odvážil urobiť tento krok a potom sami") alebo príliš horlivý, čo spôsobuje fyzickú bolesť.

4. Všetci ľudia snívajú o skupinovom sexe.

Niektorí môžu snívať. Ale to všetko je amatér. Väčšina chápe, že v skutočnosti také potešenie ohrozuje záchvatmi hanby a množstvom problémov.

5. Každý človek modlí svoj penis.

Kompletná heréza! Tu postoj hokejistu na obľúbenú palicu alebo zámočníka najdrahšiemu skrutkovaču. A tu je ďalšia vec - človek radšej zavolá svojho člena ako "nástroj" ako skromnú domácu prezývku.

6. Všetci muži sú sadisti.

No, nebudú chýbať šanca na štipku alebo klamanie na kňaza ... Rovnaká nesprávna koncepcia ako "všetky ženy sú masochisti". Muži môžu byť veľmi šetrní, ale medzi dámami sú niekedy takých inkvizítorov v sukne, ktoré len držať!

7. Muži nemajú radi hovoriť o sexe.

Tu je viac! Iba o ňom a ploplyutsya, a ešte častejšie ako ženy. Máme však nevyžiadané pravidlo, aby sme nehovorili podrobne o sexe s konkrétnymi ľuďmi, aby sme nehodnotili nikoho. Približný formát: "Mal som prípad s jednou dámou" ...

8. U mužov je orgazmus vždy spojený s ejakuláciou.

Funkčne a fyziologicky - áno, ale nie vždy je to tak nápadné a to sa deje. Stáva sa, že už došlo k orgazmu a spermie sú "oneskorené" niekde na ceste. A stane sa, že po piatej alebo šiestej rade nie je jednoducho nič ...

9. Po sexe človek okamžite zaspáva.

Nie je to fakt. Niekto, naopak, byť ohromený, nemôže dlho oddýchnuť - ona mŕtvi jej milovanú, obdivuje ju. Alebo nespí, pretože už to chcel.

10. Pre mužov, hlavná vec - až do konca

Existujú, samozrejme, samce egoisti, ale toto je zriedkavé. Napriek tomu v sexe je niečo dôležitejšie ako rýchly koniec, pocity a túžba potešiť partnera.

Neuverte stereotypom o postoji mužov k sexu! Vôbec to nie je! A ako naozaj - učíme sa od nás v skutočnosti!