Ako si vybrať parfémy v 20, 30 a 40 rokoch

Parfuméria - najviac zdokonalený doplnok, ktorý odhaľuje schopnosť ženy zdôrazniť svoju krásu, osobnosť a šarm v každom veku. Hovoríme, ktoré parfumy si vyberú za 20, 30 a 40 rokov.

Je ťažké uveriť, ale nedávno pravidlá dobrého tónu diktovali ženu, aby si vybrala jednu vôňu a zostala jej verná počas jej života. Dnes je módne mať celú "parfumériovú šatňu" - parfum pre každú situáciu, obdobie, obraz. "Pri výbere parfému nie sme riadení pravidlami, ale predovšetkým osobnými preferenciami," hovorí Natalia Tronyon, manažér školenia EISENBERG v Paríži, - Ponoríme sa do vlastných pocitov, pozorne počúvame na zvuk vône, odhaľujúc nám svoj charakter s pomocou rôznych poznámok zahrnutých do jeho zloženia. Na toaletnom stolíku modernej ženy môže byť celá zbierka liehovín úplne odlišná vo svojich vlastnostiach. Pod akoukoľvek náladou, každý rozmar má zodpovedajúci parfém. "

Pokiaľ ide o vek, dlho už nie je prísne kritérium pre výber parfumérskych výrobkov. A napriek tomu úplne zľavnené, nestojí za to. Súhlasím, mladá dievčina "oblečená" v ťažkom tortu, stavový parfum, vyzerá rovnako smiešne ako panna elegantného veku v oblaku jednoduchého, nenáročného, ​​lacného parfumu, ktorý si kúpil z podnosu v podjazde. Zároveň jemná, vkusne vybraná aróma bude vynikajúco zdôrazňovať šumivú sviežosť mladosti a šľachetný luxus vyspelých krás.

Ako si vybrať parfum v 20 +

Exotické, ťažké parné parfumy neharmonizujú s mládežou, ktorej zloženie je postavené predovšetkým na živočíšnych odtieňoch - zložky živočíšneho pôvodu (jantár, pižmo, cyabet). "Venujte pozornosť ľahkým vôňam, jemným, energizujúcim a zdôrazňujúcim mládež mladosti," hovorí Natalia Tronion. - Perfektne vyhovuje kompozíciám s čerstvým morom, ozónové poznámky, osviežujúci citrus, transparentný kvet. Napríklad to je jemné, som šumivé Späť do Paríža, vzdušný Eau Fraiche od Eisenberga, Andree Putman, L'Original.

Ako si vybrať parfum v 30+

Teplá, vzrušujúca, jemná, sladká, ale nie slamavá, elegantná vôňa zdôrazňuje šarm tejto úchvatnej doby, keď sa žena už rozhodla pre svoj štýl, získala nezávislosť a dôveru vo svoje vlastné neodolateľné. Pre deň nemusia byť príliš oslnivé dostatok ľahkých vôní, ktoré nemajú dlhý vlak. Počúvajte vôňu s chladným zvukom, môže to byť tiež vodné alebo citrusové, bylinné, ľahké kvetinové a ovocné tóny, neagresívny chypre. Na večerné slávnostné výlety je žiaduce získať temperamentnejšiu, ženskú, zmyselnú arómu s expresívnym vlakom. Pozrite sa napríklad na parfumy založené na zložení poznámok z patchúli, jantáru, neroli, jazmínu a oranžovej alebo frangivan, ylang a tuberose. Spojenie z poznámok stromového machu, tuberózy, gardénie a vanilky môže byť vynikajúce. Odporúčame vám vyskúšať si Rouge & Noir alebo J'Ose od spoločnosti EISENBERG; Iris Noir, Yves Rocher; Elige, Mary Kay; Hypnóza, Lancome.

Ako si vybrať parfum vo veku 40+

Ďalšia etapa života si vyžaduje novú senzorickú skúsenosť. Žena, ktorá prekročila 40-ročnú hranicu, vie presne to, čo chce a nepotrebuje, a to ako vo vlastnom sebakulácii, tak aj v súhlase s ostatnými. Priťahuje zápach so silnou aurou, energizujúcou. "S vekom dávajú prednosť vôňam, ktoré sú bohaté a husté v zvuku," hovorí Natalia Tronion. "Vône sú zložité, tajomné, zaujímavé, ktoré sú často ukryté za východnými, drevitými, chriprovými tónmi." Duchovia s čerstvými prvotriednymi akordmi, ale s hlbokým zmyselným vlakom, budú zdôrazňovať mládež, túžbu držať krok s časom, ale zároveň sa nezmení Pani, ktorá sa zúfalo snaží skryť svoj vek bez toho, aby si uvedomila všetky svoje výhody Vyberte si parfum, kde sa počiatočná sviežosť, ak sa jemne odhalí na koži, zmení na nasýtený pižm alebo drevené noty, napríklad Diabolique, So French, Tentation od Eisenberga, Shance, Chanel; est ee, Estee Lauder, Ferre, Gianfranco Ferre, Eaudemoiselle De Givenchy, Givenchy.

Pri výbere parfému vám odporúčame, aby ste sa pozreli na "vzácne" vonné látky - parfumérie známych šperkov - Cartier, Chopard, Van Cleife & Arpels, Bulgari. Medzi ich výtvory sú skutočné majstrovské diela, ideálne zdôrazňujúce presne vyspelú krásu. Umenie klenotníkov a parfumérov má mnoho spoločného. Obaja parfumy a drahokamy majú určitú charizmu a spiritualizovanú auru.