"Latina pre začiatočníkov"

"Latina pre začiatočníkov" - toto je nová disciplína na televíznom kanáli "LIVE!". Inštruktori Irina Lima a Marcelo Bento Caetano budú učiť niekoho, ako tancovať samba, salsa, ashe a brazílsky zook.

Na rozdiel od salsy a samby, latinskoamerické tance Ashe a Zook sú v Rusku takmer neznáme. Aká škoda! Zuk je veľmi krásny, zmyselný tanec, ktorého hlavnými prvkami sú vlny, ohyby a pohyby hlavy, počas ktorých dievča efektívne otriasne vlasmi. Ashe je tiež z Brazílie a často tancuje na plážových párty. Hudba Asha sa podobá na sambu, ale je pomalší a pohyby sú veľmi jednoduché, veľmi ľahko sa zopakujú. Akcia je zvyčajne postavená na tom: dvaja alebo traja ľudia na tanečnom parkete ukazujú, ako sa pohybovať, a tým začnú publikum.

Video latiny

Autorov program a "Latina pre začiatočníkov" je osem lekcií zuka, rovnakého množstva salsy a štyroch sambasov a ashe.

"Náš kurz je základný," hovorí Irina Lima. - Všetky pohyby, kroky, zväzky sú najjednoduchšie, každý si ich dokáže zvládnuť. Vyučujeme salsu a zook, ktoré tancujú v pároch ako individuálne, takže úloha je ešte jednoduchšia: nemusíte sa naučiť komunikovať s partnerom. "

Každá latinská lekcia nie je len veľkým potešením, ale je to aj najzábavnejšia cesta, ako spáliť ďalšie kalórie, posilniť svaly na nohách, zlepšiť koordináciu a držanie tela.